Jesteś tutaj:Sport WOŚPowanie z gnieźnieńskimi morsami już w niedzielę
czwartek, 09 stycznia 2020 08:05

WOŚPowanie z gnieźnieńskimi morsami już w niedzielę

  mn
WOŚPowanie z gnieźnieńskimi morsami już w niedzielę archiwum redakcji

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, Królewskie Morsy Gniezno serdecznie zapraszają do licznego udziału w II Rekreacyjnym Biegu Morsa na trzech dystansach, WOŚPowaniu - czyli morsowaniu dla WOŚP oraz oraz Licytacji fantów na rzecz WOŚP.

Podczas 28 Finały WOŚP, będzie gorąco na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Winiary, już od 8:30 do 14:00. Atmosferę będzie dodatkowo podgrzewał duet DJ Ocean, który ze sceny zagrzeje serca wszystkich obecnych na Plaży. W ramach Finału WOŚP przygotowano wiele atrakcji.

Królewskie Morsy Gniezno oraz Stowarzyszenie Aktywne Dalki, organizują II Rekreacyjny Bieg Morsa na trzech dystansach. Każdy, niezależnie od kondycji znajdzie coś dla siebie. Dla najbardziej wymagających sportowców do wyboru są biegi na 10 km i 5 km. Natomiast dla osób o słabszej kondycji do pokonania jest jedno krążenie, czyli 2,5 km. Również osoby uprawiając Nordic Walking startują na dystansie 2,5 km. Z tej okazji przygotowano 350 okolicznościowych medali z motywem 28 Finału WOŚP, które otrzyma każdy zarejestrowany uczestnik biegu. Warunkiem jego uzyskania jest rejestracja i posiadanie numeru startowego na linii mety! Nie ma znaczenia, na której pozycji ktoś przybiegnie czy dojdzie do mety. Po rejestracji, uczestnicy proszeni są o ustawienie się za planszą z dystansem, który wybrali. Starty będą odbywały się wg. harmonogramu zamieszczonego poniżej.

Od godziny 11:00 odpalone zostanie wielkie ognisko, przy którym będzie można się nie tylko ogrzać, ale również upiec kiełbaski i chleb, który zostanie zapewniony. Równocześnie, Karolina Koszela zaprosi najmłodszych gości naszego wydarzenia na pokaz siły i sprawności strongowoman! Będą też atrakcje dla dorosłych. 

Od godziny 11:30 do 12:00 odbędzie się licytacja - odsprzedaż fantów na rzecz WOŚP. Na profilu Facebookowym Królewskich Morsów Gniezno prezentowane są zdjęcia fantów, które będzie można odkupić. 

Punktem kulminacyjnym, od 12:25, będzie WOŚPowanie, czyli morsowanie dla WOŚP z wielkimi planszami z motywem 28. Finału WOŚP! 

Serdecznie zapraszamy!

Obowiązuje rejestracja i wpisowe do puszki WOŚP:

  •  Rejestracja na Bieg 8:30-9:45
  •  Rejestracja na Morsowanie 8:30 - 11:45

Harmonogram:

  •  10:00 - 11:15 II Rekreacyjny Bieg Morsa dla WOŚP
  •  10:00 Start Biegu na 10km (4 okrążenia)
  •  10:15 Start Biegu na 5km (4 okrążenia)
  •  10:30 Start Biegu/Spaceru/Nordic Walking na 2,5km (1 okrążenie)
  •  11:00-11:30 Karolina Koszela - pokaz siły, zabawy dla dzieci
  •  11:00-14:00 Odpalamy ognisko - kiełbaski, chleb i kije zapewniamy
  •  11:30-12:00 Odsprzedaż fantów na rzecz WOŚP
  •  12:15 Rozgrzewka i WOŚPowanie,

Aktualne informacje na profilu Królewskich Morsów Gniezno na Facebooku oraz w wydarzeniach:
Królewskie Morsy Gniezno
II Rekreacyjny Bieg Morsa 
WOŚPOWANIE - morsowanie dla WOŚP 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny