Jesteś tutaj:Sport Dzień babci i dziadka na basenie z promocją
środa, 08 stycznia 2020 10:22

Dzień babci i dziadka na basenie z promocją

 
Dzień babci i dziadka na basenie z promocją zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej, skierowanej do gnieźnieńskich seniorów, która została zaplanowana przez GOSiR w styczniu.

W dniach 21 i 22 stycznia (wtorek i środa) wszystkie babcie i dziadkowie będą mogli skorzystać z basenu Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, kupując bilet z 50% zniżką. Do każdego z nich ma zostać dołączona niespodzianka od tejże instytucji.

Oferta dotyczy godzinnego pobytu na basenie - przedłużenie według obowiązującego cennika.

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo czwartek, 09 stycznia 2020 11:37 napisane przez kibolo

    A kluby seniora jak zwykle dla babć i dziadków mają nasiadówki,wykłady, nauki,prelekcje.Bo ruch dla "dziadostwa" jest ale tylko wskazany co kluby najbardziej przestrzegany.Bylr kasa się zgadzała.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane