Jesteś tutaj:Sport GTM Start Gniezno z licencją zwykłą
czwartek, 12 grudnia 2019 11:19

GTM Start Gniezno z licencją zwykłą

  mn

Zespół ds licencji działający przy Polskim Związku Motorowym poinformował w środę o przyznanych licencjach na sezon 2020.

W rozgrywkach pierwszej ligi tylko dwa podmioty – GTM Start Gniezno oraz Lokomotiv Daugavpils – otrzymały licencję zwykłą. Pozostałe kluby otrzymały licencję warunkową, co oznacza, że na zapleczu PGE Ekstraligi oglądać będziemy osiem zespołów (oprócz Gniezna i Daugavpils będą to ekipy z Torunia, Ostrowa, Łodzi, Bydgoszczy, Tarnowa i Gdańska).

- Licencja zwykła pokazuje, że klub funkcjonuje na solidnych fundamentach - mówi dyrektor klubu – członek zarządu Piotr Mikołajczak. Złożona przez nas dokumentacja nie zawierała żadnych uchybień, posezonowy audyt przebiegł wzorowo. Jesteśmy rozliczeni ze wszystkimi podmiotami oraz zawodnikami. To efekt wspólnej pracy osób zaangażowanych w codzienną działalność klubu. To także sukces Miasta Gniezna i Powiatu, naszych sponsorów i kibiców. Za pomoc w prowadzeniu oraz przygotowaniu dokumentacji księgowej (finansowej) podziękowania dla Biura Rachunkowego Profit. – dodał. Od początku istnienia GTM Start Gniezno pokazujemy, że jesteśmy klubem wiarygodnym i transparentnym. Efektem tego jest przyznanie licencji zwykłej na sezon 2020 – zakończył P.Mikołajczak.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane