Jesteś tutaj:Sport MKS PR Urbis w końcu zagra w Gnieźnie
piątek, 22 listopada 2019 15:01

MKS PR Urbis w końcu zagra w Gnieźnie

  mnopr
MKS PR Urbis w końcu zagra w Gnieźnie źródło: MKS PR

Aż chce się głośno krzyknąć: “Nareszcie”! Nareszcie MKS PR URBIS Gniezno rozegra pierwszy w tym sezonie mecz przed gnieźnieńską publicznością. Przeciwnikiem podopiecznych trenerów Roberta Popka i Romana Solarka będzie KS Cracovia 1906. 

Ostatnio w gnieźnieńskiej drużynie panują świetne nastroje. To pokłosie triumfu w Poznaniu. Mecz w sercu Wielkopolski dostarczył zawodnikom, działaczom, ale i kibicom potężnej porcji wrażeń. Było w nim wiele zwrotów akcji, ale po końcowej syrenie to gnieźnianki popadły w szał radości. Z wysoko uniesionymi głowami mogliśmy krzyknąć: „Derby nasze!”. Zwycięstwo nad JTC AZS smakowało bardzo dobrze, ale to już historia. Przyszedł czas na kolejne wyzwania, a jednym z nich jest zaległe starcie z KS Cracovia 1906.

Zdecydowanie lepszy bilans przed meczem siódmej kolejki pierwszej ligi kobiet gr. B mają gnieźnianki. MKS PR URBIS zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę. KS Cracovii 1906 nie wiedzie się natomiast zbyt dobrze. Ekipa ze stolicy Małopolsku okupuje ostatnie miejsce w ligowym zestawieniu. Krakowianki nie wygrały dotychczas ani jednego spotkania – mają na swoim koncie komplet sześciu porażek.

Najbliższego przeciwnika nikt jednak nie lekceważy i tradycyjnie zawodniczki podchodzą do spotkania bardzo skoncentrowane. W obronie najmocniej będą musiały uważać na takie zawodniczki jak Laura Świątek czy Milena Herman. To liderki Cracovii pod kątem liczby zdobytych bramek. Dla zespołu z Gniezna najczęściej trafiała do tej pory Karolina Kasprowiak, która w czterech spotkaniach zapisała na swoim koncie 28 bramek.

Pozostaje liczyć na to, że doping gnieźnieńskich kibiców poniesie MKS PR po kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Zachęcamy do pojawienia się na trybunach hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki (ul. Sportowa 3). Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 18:00, a wstęp będzie możliwy od godz. 17:00 (wejście A, od strony boiska hokejowego). Dla kibiców przewidziano szereg atrakcji, o których można przeczytać na fanpage’u MKS PR Gniezno na Facebooku.

Ceny biletów:
Normalny – 10 PLN
Ulgowy – 5 PLN (do 18 lat, seniorzy – osoby powyżej 65. roku życia)
Rodzinny  – rodzice + dzieci – 20 PLN
Niepełnosprawni – GRATIS
Dzieci do 7. roku życia – GRATIS

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane