Jesteś tutaj:Sport Gala Orły Startu za nami, a wraz z nią wieści z W25
wtorek, 12 listopada 2019 15:53

Gala Orły Startu za nami, a wraz z nią wieści z W25

  mn
Gala Orły Startu za nami, a wraz z nią wieści z W25 zdjęcie nadesłane

Gala Orły Startu 2019 przeszła do historii, a w jej trakcie odsłonięte zostały karty dotyczące przyszłości klubu przy ul. Wrzesińskiej.

Podczas piątkowej imprezy menadżer zespołu Rafael Wojciechowski zaprezentował nowy sztab szkoleniowy, w którym znajdzie się ikona sportu żużlowego w naszym mieście Adam Fajfer oraz kapitan drużyny Car Gwarant Start Gniezno – Jurica Pavlic. Obaj będą czuwać nad właściwym rozwojem młodzieży w klubie z Grodu Lecha. Sztab szkoleniowy uzupełnia Rafael Wojciechowski, który niezmiennie ma pełnić funkcję menadżera zespołu w sezonie 2020!

Fundacja Impilo, z którą nawiązano porozumienie, zajmuje się promowaniem szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Została stworzona , by promować aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia, by przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym – mówiła Kamila Jabłońska. Nie skupiamy się tylko na dzieciach, ale także na całych rodzinach, od warsztatów żywieniowych poczynając, a kończąc na pomocy psychologa. Państwo również mogą się przyczynić do rozwoju Fundacji – zwróciła się do uczestników piątkowej Gali Orły Startu Gniezno prezes Fundacji Impilo Kamila Jabłońska.

Zaskoczeniem dla wielu kibiców może być informacja o nowych osobach w sztabie szkoleniowym – dołączają do niego Adam Fajfer i Jurica Pavlic. Piętnaście godzin, tysiąc kilometrów, cztery wypadki po drodze. Zdążyłem na czas, bo mi zależało, aby tu być – mówi Jurica Pavlic, który spotkał się z partnerami i sponsorami klubu na Gali Orły Startu. Bardzo się cieszę, że będziemy szkolić młodzież. Sam pracuję z dwójką ludzi od treningu mentalnego. Wiem jak to było za czasów juniora, młodości – ile stresu jak nie wygrasz biegu, nie będzie dobrze na torze. Ci ludzie dużo mnie nauczyli i teraz chciałbym tę wiedzę przekazać młodym – dodał Chorwat, kapitan Car Gwarant Startu Gniezno.

Szkoleniowy duet z Juricą Pavlicem stworzy Adam Fajfer – to doskonale znana postać, w przeszłości niezwykle skuteczny zawodnik gnieźnieńskiego klubu. Jeździłem trochę czasu temu, Jura jest na bieżąco. W żużlu nic się nie zmieniło – trzeba trzymać gaz, odpowiednio wybierać ścieżki. Razem będziemy doradzać tym młodym chłopakom i na pewno przyniesie to spodziewane efekty – przyznał A.Fajfer.

Jedna z najważniejszych wiadomości przekazanych podczas piątkowej Gali “Orły Startu 2019” to ta dotycząca sponsora tytularnego drużyny, która w sezonie 2020 występować będzie na torach 1 Ligi Żużlowej.

Car Gwarant Service – firma z Kutna, zajmująca się sprzedażą gwarancji samochodowych kolejny, trzeci już sezon, współpracować będzie z GTM Start Gniezno. W związku z tym nie zmienia się nazwa zespołu, który oglądać będziemy pod szyldem Car Gwarant Start Gniezno! Dziękujemy za zaufanie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane