czwartek, 03 października 2019 08:03

MKK Gniezno w niedzielę inauguruje sezon z Koszalinem

 
MKK Gniezno w niedzielę inauguruje sezon z Koszalinem archiwum redakcji

W najbliższą niedzielę 6 października Sklep Polski MKK Gniezno przystąpi do pierwszego spotkania ligowego, podejmując MKKS Żak Koszalin.

Okres przygotowawczy zakończony, nowi zawodnicy zakontraktowani, a sparingi rozegrane - czas na inaugurację sezonu 2019/2020. Już w najbliższą niedzielę 6 października o godzinie 16:00 w hali widowiskowo-sportowej rozpoczną się zmagania koszykarzy w ramach rozgrywek II ligi.

W pierwszym meczu sezonu rywalem Sklepu Polskiego MKK Gniezno będzie beniaminek MKKS Żak Koszalin. Działacze klubu mają nadzieję, że gnieźnieński zespół mocno wejdzie w sezon i przysporzy licznie zgromadzonym kibicom wielu wrażeń. Zachęcamy do kibicowania!

Ceny biletów:
- normalny 5zł
- dzieci i młodzież do 16 roku życia wstęp wolny (za okazaniem legitymacji szkolnej)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane