Jesteś tutaj:Sport GOSiR zaprasza do szkółki pływackiej
wtorek, 01 października 2019 11:34

GOSiR zaprasza do szkółki pływackiej

  mnopr
GOSiR zaprasza do szkółki pływackiej archiwum redakcji

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do uczestnictwa w kursach pływania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat.

Weekendowa szkółka pływacka odbywać się będzie na gnieźnieńskim basenie, a zajęcia skierowane są do osób, które rozpoczęły swoją przygodę z wodą i chciałyby doskonalić posiadane umiejętności.

Spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych odbędzie się 5 października o godzinie 16:30 w kawiarnio-widowni funkcjonującej przy basenie. Po spotkaniu odbędzie się sprawdzenie umiejętności pływackich. Zapisy i informacje - trener Piotr Elantkowski tel. 600 173 399.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane