Jesteś tutaj:Sport Strzelnica KBS Witkowo zaprasza
środa, 25 września 2019 11:17

Strzelnica KBS Witkowo zaprasza

 
Strzelnica KBS Witkowo zaprasza źródło: KBS Witkowo

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie, po przerwie wakacyjnej, zaprasza wszystkich do ćwiczenia strzelectwa sportowego.

Po przerwie wakacyjnej od dnia 3 października 2019 roku KBS Witkowo zaprasza sympatyków strzelectwa sportowego na strzelnicę pneumatyczną, mieszczącą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Witkowie, położoną przy ul. Czerniejewskiej. Zainteresowani udziałem więcej informacji o możliwości uczestnictwa mogą zasięgnąć ze strony towarzystwa bractwokurkowe.witkowo.pl lub poprzez bezpośredni kontakt z organizatorami. 

Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek od godziny 17:00 do godziny 19:00.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane