wtorek, 24 września 2019 11:44

1 października pierwszy trening Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno

  mnopr
1 października pierwszy trening Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno zdjęcie nadesłane

Wraz z początkiem października rozpoczną się treningi w Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Pierwsze zajęcia będą połączone ze spotkaniem organizacyjnym.

Odbędą się one w nowej hali im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 we wtorek, 1 października, w godzinach od 17 do 18:30. Premierowy trening będzie bezpłatny. Działacze klubu zachęcają wszystkich zainteresowanych do przybycia i zobaczenia, jak Akademia Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno wygląda od środka.

Początkowo pierwsze treningi były planowane na koniec września, ale w związku z dużym zainteresowaniem, zdecydowano się je delikatnie opóźnić. Zapisy wciąż trwają. Można ich dokonać telefonicznie pod numerem 666 363 715. Działacze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania!
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane