Jesteś tutaj:Sport Trening szkółki okiem Aforti StartTV
czwartek, 12 września 2019 09:03

Trening szkółki okiem Aforti StartTV

  mn
Trening szkółki okiem Aforti StartTV zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z treningu szkółki, funkcjonującej przy gnieźnieńskim klubie żużlowym.

Na podstawie zawartej przed sezonem umowy sponsorem tytularnym działającej przy klubie GTM Start szkółki została Grupa Aforti. Pozyskanie mecenasa projektu przy jednoczesnym zaangażowaniu władz Miasta Gniezna i klubu sprawiło, że udało się zapewnić dużą ilość sprzętu, a także przeprowadzić wiele treningów w trakcie których adepci Aforti Szkółki Żużlowej poczynili olbrzymie postępy. Efektem tego są dwie licencje – po jednej w klasie 500 cc i 250 cc, a niewykluczone, że jeszcze w tym sezonie do egzaminu przystąpią kolejni wychowankowie, kształcący się pod okiem Mirosława Jabłońskiego.

 

Dzieciaki porobiły takie postępy, że sam jestem w szoku – ocenia prowadzący zajęcia Mirosław Jabłoński. - Muszę przyznać, że za nami duża ilość treningów – dzięki zapleczu sprzętowemu i finansowemu, bo to wszystko kosztuje. Marzyłoby mi się jeszcze trochę więcej, ale i tak jest dobrze. Dzieciaki muszą za to podziękować, bo dzięki tej ilości treningów była opcja pokorygować błędy, nauczyć ich od podstaw i rozwinąć do tego stopnia w którym teraz jesteśmy - przyznaje żużlowiec dla którego był to pierwszy rok pracy w charakterze szkoleniowca po uzyskaniu stosownych uprawnień.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane