wtorek, 13 sierpnia 2019 14:29

Runda finałowa Nice 1 Ligi Żużlowej – na początek Ostrów!

  mn
Runda finałowa Nice 1 Ligi Żużlowej – na początek Ostrów! archiwum redakcji

Długi weekend dostarczy wielu emocji kibicom czarnego sportu w Gnieźnie. W czwartek zapraszamy na XI Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski, a w niedzielę początek rundy finałowej Nice 1 Ligi Żużlowej. Do Pierwszej Stolicy Polski ponownie przyjedzie zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, który zmierzy się z drużyną Car Gwarant Startu Gniezno w pierwszym półfinale ligi. Początek meczu o godzinie 14.00 (I bieg – 14.30). Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. 

W zasadniczej części sezonu nasi goście postawili przy #W25 zdecydowany opór i ostatecznie rywalizacja zakończyła się remisowym podziałem punktów 45:45. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski to między innymi doświadczony duet Polaków – Grzegorz Walasek (11 punktów w pierwszym meczu) i Tomasz Gapiński (5 punktów w pierwszym meczu) w dalszej kolejności Duńczyk Nikolai Klindt (9 punktów w rundzie zasadniczej) i Aleksandr Łoktajew (5 punktów w rundzie zasadniczej). 28 lipca, przy okazji pierwszego pojedynku derbowego ekip z Ostrowa i Gniezno skutecznym ogniwem w zespole trenera Mariusza Staszewskiego był także Australijczyk Sam Masters – 12 punktów. 

Bilety są dostępne w sprzedaży – ceny niezmienne względem rundy zasadniczej sezonu 2019: 
- trybuna 45 zł 
- normalny 30 zł 
- ulgowy 20 zł 
- dziecięcy 10 zł 

Sprzedaż prowadzona jest w następujących punktach: 
- sekretariat GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29) 
- sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A) 
- Solarium Best (Września, ul. Kościuszki 55) 

Wejściówki nabyć można też on-line na http://bilety.startgniezno.com – po dokonaniu zakupu nie ma konieczności drukowania otrzymanego kodu kreskowego – wystarczy go wyświetlić na ekranie smartfona i przyłożyć do czytnika w momencie wejścia na obiekt w Gnieźnie. 

Sprzedaż biletów odbywać się będzie także w dniu meczu, w kasach przy stadionie. Na rundę finałową nie obowiązują karnety! 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane