wtorek, 16 lipca 2019 16:44

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia

  GTM Start
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia archiwum redakcji

Przed drużyną Car Gwarant Startu Gniezno ostatni mecz na własnym torze podczas zasadniczej części sezonu Nice 1 Ligi Żużlowej. Czerwono-czarni w niedzielę 28 lipca zmierzą się przy W25 w derbowym pojedynku z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek meczu o 14.00, a pierwszy wyścig pół godziny później – o 14.30. W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. 

Nasi najbliżsi ligowi rywale są aktualnie na czwartym miejscu w tabeli Nice 1LŻ. Po dziesięciu rozegranych meczach mają w dorobku 13 punktów – o trzy mniej niż drugi w tabeli Car Gwarant Start Gniezno. Beniaminek, podobnie jak nasza drużyna, jest bardzo bliski awansu do fazy play-off rozgrywek. Świetny duet Polaków – Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński, a także obcokrajowcy – Duńczyk Nikolai Klindt i Aleksandr Łoktajew to główne postacie w szeregach Arged Malesa TŻ Ostrovii. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu, w Ostrowie, górą byli gospodarze – wygrali zdecydowanie, bo 56:34. 

Walka o trzy punkty będące stawką meczu w dniu 28 lipca zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym bardziej zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wejściówek i dopingu żużlowców obu ekip z perspektywy trybun. W poniedziałek 15 lipca wystartowała sprzedaż biletów. Po wejściówki zapraszamy do sklepów odzieżowych Manekin (Gniezno – ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A) oraz sekretariatu GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29). Od czwartku biletu zakupić będzie można także i we Wrześni, w Solarium Best (ul. Kościuszki 55). Ponadto dostępne są także wejściówki w systemie on-line – zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com gdzie zakupu dokonać można w każdej chwili, przez 24h na dobę. 

Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. 

Dodajmy, że na ligowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców! Korzystając z okresu wakacyjnego zachęcamy do przyjścia na stadion całymi rodzinami! Co zrobić żeby skorzystać z promocji #RodzinaNaStart? Wystarczy zakupić dwa bilety normalne lub zestaw składający się z biletu normalnego i ulgowego. Dokonanie takiego zakupu premiowane będzie dodatkowym biletem dla dziecka w wieku od czwartego do dwunastego roku życia – w prezencie od GTM Start Gniezno. Promocja z biletami dla całej rodziny obowiązuje tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, prowadzonej od 15 do 27 lipca. 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane