piątek, 05 lipca 2019 09:45

W sobotę turniej amatorów - D.Cieślewicz i A.Fajfer ponownie na torze!

  mn

Ciekawe wydarzenie z udziałem żużlowców-amatorów odbędzie się w najbliższą sobotę na torze w Gnieźnie.

P​odobnie jak w ubiegłym roku tak i tym razem do Polski na kilka wspólnych treningów przyjeżdżają amatorzy ze Skandynawii. Właśnie jeden z takich treningów punktowanych odbędzie się przy Wrzesińskiej 25. W składzie Polski zobaczymy między innymi byłych zawodników gnieźnieńskiego Startu - Adama Fajfera, Dawida Cieślewicza i Macieja Fajfera. Zawody 6 lipca, początek o godzinie 14.00. Wstęp dla kibiców jest tradycyjnie wolny.


"To już druga odsłona mecz z Norwegią. Tak naprawdę to mieszana reprezentacja Skandynawii. Szwedzi, Duńczycy, a także Norwegowie przyjadą do Gniezna. Trzydzieści biegów przed nami!" - informuje Błażej Skrzeszewski z AKŻ Waleczne Orły Gniezno. "Korzystamy z uprzejmości byłych zawodników - Adama Fajfera, Dawida Cieślewicza czy Macieja Fajfera. Do tego, my lokalni amatorzy. Przyjadą także koledzy z Polski. Zapowiada się fajna zabawa, fajne ściganie i fajne widowisko." - zachęca B.Skrzeszewski.

"Warto przyjść, popatrzeć i nam kibicować" - zaprasza Dawid Cieślewicz. "Zawsze inaczej się jeździ, kiedy na trybunach zasiadają kibice. Jest większa adrenalina!" - dodaje były zawodnik, który w środę trenował przy Wrzesińskiej po blisko dziewięciu latach przerwy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane