Jesteś tutaj:Sport Dziewczyny z PS Gniezno z brązowymi medalami
poniedziałek, 17 czerwca 2019 12:24

Dziewczyny z PS Gniezno z brązowymi medalami

  mnopr
Dziewczyny z PS Gniezno z brązowymi medalami zdjęcie nadesłanemn

W miniony piątek zawodniczki PS Gniezno rozegrały ostatnią finałową rundę tego sezonu, zajmując trzecie miejsce na podium.

Najpierw w ćwierćfinale rozgrywek piłkarki wygrały 3-0 z Gromem Czacz, a następnie w pojedynku półfinałowym po dość dramatycznym meczu i nieco pechowym najpierw remisowały 1-1 ze Stal Pleszew i niestety przegrały rzuty karne 3-2.

Jak się okazało dziewczyny bardzo podrażnione w meczu o 3 miejsce, który grali z SP 45 wygrywając 1-0 po bramce Marysi Iwińskiej. Zawodniczki trenera Krzysztofa Stankowiaka odebrały brązowe medale za cały długi sezon rywalizując z aż 12 zespołami z Wielkopolski. Należy nadmienić, że tego dnia były w okrojonym składzie ze względu na różnego rodzaju wyjazdy i wycieczki a mimo to każda z nich grała na wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze wróciły do Gniezna.

Przypominamy także o ciągłym naborze do trzech grup dziewczęcych rocznik 2013-2010, 2009-2007, 2006-2005. Więcej informacji pod nr. tel. 534-815-267 lub na facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane