Jesteś tutaj:Sport Mistrzostwo młodych piłkarzy i piłkarek PS Gniezno w lidze Red Box
poniedziałek, 10 czerwca 2019 09:10

Mistrzostwo młodych piłkarzy i piłkarek PS Gniezno w lidze Red Box

 
Mistrzostwo młodych piłkarzy i piłkarek PS Gniezno w lidze Red Box zdjęcie nadesłane

Młodzi piłkarze PS Gniezno zakończyli sezon w lidze Red Box w Poznaniu w rocznikach 2008, 2011 i 2012.

Jak się okazało w roczniku 2008 PS Gniezno II wygrał całą ligę rozgrywając, aż 16 spotkań wśród 14 zespołów, natomiast PS Gniezno I zajął 8 miejsce w tabeli i zebrał kolejne cenne doświadczenie. Należy tutaj wspomnieć, że dzięki wystawieniu dwóch zespołów w tym roczniku, cała dwudziestka młodych piłkarzy i piłkarek rozegrała w równym wymiarze czasowym pełen sezon co z pewnością będzie widoczne w kolejnych rozgrywkach.

Rocznik 2011 zajął 4 miejsce na aż 24 zespoły z Wielkopolski rywalizując w lidze rocznika 2010 co pokazuje duży potencjał drużyny. Jeśli chodzi o rocznik 2012 to okazał się podobnie jak 2008 bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej pewnie wygrywając 13 swoich spotkań i tylko jeden remisując.

Kolejne rozgrywki w wykonaniu naszych młodych adeptów już niebawem a jeśli tylko ktoś chce serdecznie zapraszamy na treningi i nabór uzupełniający od rocznika 2008-2015 oraz dziewczyny w rocznikach 2005-2007 i 2008-2010 do osobnych grup. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane