Jesteś tutaj:Sport Dzień Dziecka z atrakcjami przy CH Jagoda
sobota, 01 czerwca 2019 15:42

Dzień Dziecka z atrakcjami przy CH Jagoda

 
Dzień Dziecka z atrakcjami przy CH Jagoda fot. Rafał Wichniewicz

Tłumy gnieźnian pojawiły się w sobotnie przedpołudnie na terenie przyległym do Centrum Handlowego "Jagoda" przy ul. Gdańskiej, gdzie odbywał się Bieg Królika.

Sporo atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców Gniezna, którzy w dniu ich święta zdecydowali się wziąć udział w atrakcjach przygotowanych z tej okazji. Jedną z nich był Bieg Królika - prawdziwe zawody wyczynowe dla dzieci, które do pokonania miały trasę z przeszkodami, dostosowanymi do ich wymagań wiekowych. O ile wielu z nich zawsze startowało równo, o tyle pokonywanie kolejnych zadań wymagało nie lada wysiłku. Liczyła się jednak dobra zabawa, a każdy z uczestników mógł liczyć na medal po dotarciu na metę.

Ci, którzy nie decydowali się na udział w biegu, mogli skorzystać z innych atrakcji przygotowanych na tę okazję - kilku dmuchanych zamków, miejsca do zabaw i gier, malowania twarzy, a także zapoznać się ze sprzętem OSP Modliszewo. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na kolonie dla dzieci, organizowane przez klub Dynamic Strong. 

Do akcji i wsparcia włączyli się następujący sponsorzy: Centrum Handlowe JAGODA, Dynamic Strong Klub Sportowy, Decathlon Gniezno, PSB Mrówka Gniezno, Carbon Hurt Detal, Park Trampolin Jump World Gniezno, Pizzeria "Twoja" Gniezno, Altom Design, Spółdzielnia "Dozór" w Gnieźnie, Biuro Rachunkowe Profit Gniezno, Gabinet dietetyczny Magdalena Tymczewska-Engler

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek ZYGMUNT sobota, 01 czerwca 2019 18:32 napisane przez Marek ZYGMUNT

    Wielkie dzięki dla właścicieli sklepu Jagoda. Własnym sumptem, na zielonym terenie należącym do ich sąsiada zorganizowali nakładem dużych, własnych środków finansowych "bombowy" Dzień Dziecka. Szkoda tylko, że jego termin pokrył się z terminem Imprezy organizowanej przez Miasto Gniezno koło Kauflandu. Ale pomysł z wykorzystaniem terenu, na którym w ubiegłym roku gościł CYRK, był strzałem w dziesiątkę. Gratulacje i jeszcze raz podziękowania za taką fajna imprezę dla naszych dzieci i wnuków. .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane