Jesteś tutaj:Sport Bieg Królika z okazji Dnia Dziecka
piątek, 31 maja 2019 10:16

Bieg Królika z okazji Dnia Dziecka

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w organizowanej przez sklep Jagoda imprezie z okazji dnia dziecka - Bieg Królika. W programie czeka sporo atrakcji.

Impreza odbędzie się już jutro tj. w sobotę 1 czerwca na terenie parkingu przy Centrum Handlowym "Jagoda Sam" przy ul. Gdańskiej. Bieg Królika to zawody z przeszkodami, a w programie przygotowano także dużo atrakcji.

Harmonogram zawodów: 
1. fala - 200 m (rocznik 2015-16) godz.: chłopcy i dziewczynki razem 10:00 
2. fala - 600 m (rocznik 2013-14) godz.: chłopcy 10:20 i dziewczynki 10:40 
3. fala - 1000 m (rocznik 2010-12) godz.: chłopcy 11:00 i dziewczynki 11:30 
4. fala - 2000 m (rocznik (2005-09) godz.: chłopcy i dziewczynki razem 12:00  
Zapisy: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-krolika
Uwaga - wstęp na imprezę jest bezpłatny zarówno dla dzieci jak i dla rodzin. Płatny jest tylko i wyłącznie udział w biegu dla zainteresowanych.

Pozostałe atrakcje: zamki dmuchane, maty do zabaw i gier, animatorzy, fotobudka, malowanie twarzy, grill.

Większość powyższych atrakcji będzie darmowa lub za symboliczną opłatą, która w zostanie przeznaczone na letnie kolonie dla dzieci, organizowane przez klub Dynamic Strong. Biegowi Królika patronuje Prezydent Miasta Gniezna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane