piątek, 26 kwietnia 2019 07:49

Z przytupem pożegnać się z domową publicznością

  mn
Z przytupem pożegnać się z domową publicznością źródło: MKS PR

W sobotę MKS PR URBIS Gniezno rozegra ostatni w tym sezonie mecz przed domową publicznością. Tym razem podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się z Jutrzenką Płock. Zanosi się na niemałe emocje!

Dotychczas obie ekipy prezentowały bardzo zbliżony poziom, o czym doskonale świadczą wyniki. Gnieźnianki mają na swoim koncie piętnaście zwycięstw i pięć porażek, z kolei płocczanki odnotowały piętnaście triumfów oraz sześć przegranych.

MKS PR URBIS sąsiaduje z Jutrzenką w zestawieniu I ligi kobiet gr. A. Gnieźnieńskie piłkarki ręczne w dalszym ciągu mają szanse, by poprawić swoją lokatę. Obecnie plasują się na najniższym stopniu podium. Drugie miejsce zajmują tczewianki (48 punktów w 21 meczach), z kolei liderem zestawienia jest SMS ZPRP I Płock (51 punktów, 21 meczów).

Najskuteczniejszą strzelczynią zespołu z pierwszej stolicy Polski jest Jagoda Linkowska, która w dwudziestu meczach zdobyła 129 bramek. To trzeci wynik w zestawieniu strzelczyń I ligi gr. A. W szeregach Jutrzenki Płock najczęściej trafiała Adrianna Warda, autorka 109 bramek w dwudziestu spotkaniach.

W pierwszym starciu tych dwóch ekip MKS PR URBIS Gniezno zwyciężył 28:24. Jak będzie tym razem? Tego dowiecie się zasiadając na trybunach hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3. Początek sobotniego pojedynku zaplanowano na godzinę 19:00. Do zobaczenia!

Ceny biletów: 
– normalny: 8 zł. 
– ulgowy: 4 zł (przysługuje uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom. 
– dzieci i młodzież do lat 12: wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane