wtorek, 02 kwietnia 2019 14:41

Pelikan Żydowo zwycięzcą siatkarskich zmagań

  mn
Pelikan Żydowo zwycięzcą siatkarskich zmagań zdjęcie nadesłane

W miniony weekend w hali sportowej przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie odbył się Finałowy Turniej Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn – XIX edycji rozgrywek pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego.

Organizatorem turnieju było stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie. W turnieju udział wzięły 4 drużyny: GKS „Piast” Łubowo, Ekonomik Gniezno, Charzewo-Rzegnowo i „Pelikan” Żydowo.

Zespoły walczyły systemem „każdy z każdym”. Po emocjonującym finale, I miejsce wywalczył zespół Pelikan Żydowo, który otrzymał puchar Starosty Gnieźnieńskiego. II miejsce zajęła drużyna Piast Łubowo otrzymując puchar Przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Wojewódzkiego Tadeusza Tomaszewskiego a III miejsce – zespół Rzegnowo-Charzewo i puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gniezna Prezesa Stowarzyszenia „Chrobry-Gniezno” Stanisława Dolacińskiego. Na czwartym miejscu uplasował się zespół Ekonomik Gniezno otrzymując statuetkę uczestnictwa.

Zawodnicy finałowych miejsc otrzymali także okolicznościowe medale, które wręczyłem wspólnie z wiceprezesem stowarzyszenia – głównym koordynatorem rozgrywek Klemensem Hoffmanem. Puchary i medale w imieniu organizatorów wręczyli: Stanisław Dolaciński Prezes Stowarzyszenia Chrobry-Gniezno wspólnie z wiceprezesem i głównym koordynatorem rozgrywek Klemensem Hoffmanem i Beatą Król Prezesem GKS „Piast” Łubowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane