piątek, 29 marca 2019 09:05

Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańsk

 
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańsk archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę odbędzie się drugi mecz play off pomiędzy gnieźnieńskim MKK Gniezno a Politechniką Gdańsk.

Goście z Wybrzeża to najlepszy zespół rundy zasadniczej Grupy A II ligi mężczyzn. Do tej pory zawodnicy z Gdańska doznali tylko jednej porażki, pokazując swoją dominację w tym sezonie. Przypomnieć należy, że pierwszy mecz rundy play off rozegrany 23 marca w Gdańsku zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 90:69 (25:22, 28:10, 20:18, 17:19). Wówczas najlepiej punktującymi zawodnikami z Politechniki byli: Łukasz Lewiński - 17pkt., Piotr Karpacz - 14pkt., oraz Przemysław Szymański i Kamil Hanke po 12pkt.. Wśród gnieźnian wyróżnił się Dariusz Dobrzycki zdobywca 18pkt., oraz Daniel Kotwasiński - 12pkt. i Marek Sobkowiak - 10pkt..

Jak widać przed gnieźnianami ogromnie trudne zadanie, dlatego też przedstawiciele klubu zachęcają wszystkich, to pojawienia się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Gnieźnie, aby swoim dopingiem wesprzeć zespół - w sobotę 30 marca o godzinie 13:30. Wstęp 5 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane