sobota, 16 marca 2019 12:04

Zawodnicy GTM Start na treningu w Gorican

  mn
Zawodnicy GTM Start na treningu w Gorican źródło: GTM Start

Ze względu na brak możliwości wyjazdu na domowy tor przy Wrzesińskiej, żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno udali się do chorwackiego Gorican na sesje treningowe. 

Czerwono-czarni korzystają z gościnności obiektu u Juricy Pavlica, a w minioną środę odbyli na nim pierwsze zajęcia – wzięli w nich udział Adrian Gała i Oskar Fajfer oraz nowe twarze w seniorskiej kadrze czyli Frederik Jakobsen oraz Andriej Kudriaszow. Są również juniorzy – Damian Stalkowski, Kevin Fajfer i Mateusz Błażykowski. Żużlowcom w parkingu towarzyszył Jurica Pavlic, który trenował w dniach poprzedzających przyjazd kolegów z Car Gwarant Startu. W czwartek najprawdopodobniej dołączy do swojej drużyny.

Do Chorwacji nie pojechali Oliver Berntzon i Mirosław Jabłoński. Szwed rozpoczyna w Polsce zgrupowanie kadry Trzech Koron. Drugi z wymienionych zawodników szuka możliwości jazdy w kraju, ma za sobą trening w Grudziądzu.

Drużyna Car Gwarant Startu Gniezno korzysta z dobrych warunków atmosferycznych w Chorwacji. Czerwono-czarni przygotowują się do sezonu na torze Juricy Pavlica. W czwartek gnieźnianie odbyli kolejne sesje treningowe. Poza jazdą indywidualną zawodnicy startowali w parach spod taśmy. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami do trenujących dołączył kapitan pierwszoligowca z Grodu Lecha.

2 komentarzy

  • Link do komentarza wilk poniedziałek, 18 marca 2019 14:36 napisane przez wilk

    Co to za liga,kiedy meczy u siebie może być tylko 6.......słownie SZEŚĆ,a w trzecim poziomie jeszcze mniej albo w tzw. wielkiej nadmuchanej ekstralidze ...TYLKO 7,a sezon dla połowy klubów kończy się ....w połowie sierpnia ?????? Amatorszczyzna,a nie POWAŻNE rozgrywki ligowe!!!! Ten system rozgrywek jest do bani,czy władze żużlowe tego nie widzą,a co na to KIBICE tej kadłubkowej ligi ,mieniącej się najlepszą w Europie,myślę tutaj także o ekstralidze ,drugiej i trzeciej lidze zwanych szumnie pierwszą i drugą !!!!! Całkowicie należy zmienić ten skostniały,skorumpowany system rozgrywek,na dwie ligi,aby meczy było więcej !!! Lepiej dla zawodników,kibiców,a takżę....działaczy !!!
    Dobrze,że zawodnicy mają możliwość potrenować dzięki Juricy i rodzinie,bo u nas pogoda niezbyt,oby cały rok ,obyli się bez kontuzji !!!

  • Link do komentarza Ojciec Adepta niedziela, 17 marca 2019 14:01 napisane przez Ojciec Adepta

    Witam,a co z adeptami startu?dużo reklam i zachęcania ze strony władz klubu a treningi w tamtym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki,są lekceważeni i spławiani kolejnymi obietnicami systematycznych treningów! Kiedy się to zmieni? Jadą to jadą nie to nie,tak to właśnie wygląda,nie wiedzą na co mogą liczyć i czy w końcu doczekają się systematycznego treningu by odpowiednio przygotować się do egzaminu licencji!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane