Jesteś tutaj:Sport Aforti StartTV: Mecz w hokeja na lodzie
piątek, 22 lutego 2019 18:09

Aforti StartTV: Mecz w hokeja na lodzie

  mn
Aforti StartTV: Mecz w hokeja na lodzie archiwum redakcji

Mecz w hokeja na lodzie na rzecz Marka Śliperskiego przeszedł już do historii. Na lodowej tafli spotkały się zespoły żużlowców oraz ich przyjaciół. W akcji oglądaliśmy między innymi trójkę reprezentantów Car Gwarant Startu Gniezno – Oskara Fajfera, Kevina Fajfera i Mirosława Jabłońskiego. 

Przebieg spotkania oraz otoczkę wokół lodowiska podglądały kamery klubowej Aforti StartTV. Zarejestrowane zostały także dwa wywiady. Przypomnijmy, że górą okazali się żużlowcy, którzy pokonali przyjaciół 1:0, a celne trafienie na bramkę zaliczył Mirosław Jabłoński. 

Więcej na temat choroby Marka Śliperskiego - zobacz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane