Jesteś tutaj:Sport Złote medalistki Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej
wtorek, 18 grudnia 2018 18:24

Złote medalistki Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej

  mn
Złote medalistki Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej zdjęcie nadesłane

W miniony piątek 14 grudnia w Hali Sportowo widowiskowej w Krotoszynie odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski Licealiady w Pilce Ręcznej dziewcząt, w którym udział wzięły cztery najlepsze zespoły z Wielkopolski: I Liceum Ogólnokształcącego z Krotoszyna, I Liceum Ogólnokształcące z Wolsztyna, Liceum Ogólnokształcące z Turku oraz reprezentacja I LO w Gnieźnie.

Dziewczęta, podobne jak w pozostałych etapach, nie miały sobie równych. W półfinale zdecydowanie wygrały z Liceum Ogólnokształcącym z Turku 14:7. W finale pokonały reprezentację I Liceum Ogólnokształcącego z Krotoszyna 13:10 i stanęły na najwyższym stopniu podium.

Podczas wszystkich szczebli prowadzących do Finału dziewczęta rozegrały 10 meczów nie ponosząc żadnej porażki – gratulujemy!

Klasyfikacja generalna:

I m. I LO Gniezno

II m. I LO Krotoszyn

III m. LO Turek

IV m. I LO Wolsztyn

Reprezentacja z Gniezna wystąpiła w składzie: Walkowska Monika 3G, Hahn Aleksandra 3C, Bilińska Maja3C, Magoń Agata 1A, Różańska Dominika 1C, Krajewska Zofia 1C, Gomółka Kinga 1C, Kłodowska Marta 1E, Jaśkowiak Adrianna 1F, Pudelewicz Oliwia 2D, Rachela Martyna 3B.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane