czwartek, 13 grudnia 2018 13:08

Szczypiorniackie derby Wielkopolski z mocą atrakcji

  mn
Szczypiorniackie derby Wielkopolski z mocą atrakcji zdjęcie nadesłane

Już w niedzielę czeka nas arcyciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy MKS PR URBIS Gniezno a KS AP-Poznań. Derbom Wielkopolski towarzyszyć będzie moc atrakcji przygotowanych przez nasz klub. W związku z tym warto zjawić się w hali już w okolicach godziny 16:00.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z Kącika Małego Odkrywcy, który zaoferuje gry i zabawy, zajęcia plastyczne, miejsce siedzące dla rodziców, drobny poczęstunek, jedzenie i picie dla dzieci oraz nagrody dla uczestników zajęć plastycznych. Dodatkowo przewidziano malowanie twarzy i tatuaże.

Podczas meczu funkcjonować będzie również punkt gastronomiczny, na którym będzie można kupić m.in. hot-dogi oraz piwo. Kibice mogą liczyć na atrakcje w postaci występu grupy tanecznej Euforia. Czekają nas także licytacje klubowego kalendarza z autografem m.in. wielokrotnego reprezentanta Polski Sławomira Szmala. Ponadto będzie możliwość zakupu naszego kalendarza w cenie 20 zł za sztukę.

Przed spotkaniem przedstawiciele MKS PR Gniezno przekażą reprezentantom gnieźnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fanty na licytacje. Po meczu natomiast zawodniczki naszego klubu stworzą wielki łańcuch świąteczny i złożą sobie życzenia.

Warto odnotować, że przed niedzielnymi derbami Wielkopolski trwa mobilizacja w naszych młodszych grupach, które pojawią się na spotkaniu i będą wspierać zespół seniorski.

Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz ligowy w tym roku. Początek starcia z KS AP-Poznań zaplanowano na godzinę 17:00. Zagramy oczywiście w nowej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3. Do zobaczenia w niedzielę!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane