Jesteś tutaj:Sport Dni otwarte na nowej ściance wspinaczkowej
wtorek, 02 października 2018 13:24

Dni otwarte na nowej ściance wspinaczkowej

 
Dni otwarte na nowej ściance wspinaczkowej źródło: Szkoła Wspinania "Direta"

W najbliższy piątek otwarta zostanie nowa ścianka dla gnieźnieńskich wspinaczy - jej prowadzeniem zajmie się Szkoła Wspinania "Direta".

Ścianka wspinaczkowa powstała w nowej hali widowiskowo-sportowej w specjalnie wydzielonym do tego pomieszczeniu. W najbliższy weekend odbędą się dni otwarte, w trakcie których każdy będzie mógł spróbować swoich sił pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej - za darmo!

Ścianka znajduje się w obiekcie przy ul. Sportowej 3 i będzie otwarta w najbliższy: piątek w godzinach od 17:00 do 20:00, sobotę od 12:30 do 14:30 oraz w niedzielę od 12:30 do 14:30. Warunkiem wstępu i uczestnictwa jest posiadanie czystego obuwia sportowego!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane