Jesteś tutaj:Sport Sportowe otwarcie nowej hali
piątek, 14 września 2018 19:58

Sportowe otwarcie nowej hali

 
Sportowe otwarcie nowej hali fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór, po trzech latach budowy dokonano uroczystego otwarcia nowej hali widowiskowo-sportowej, która stanęła przy ul. Sportowej.

W trzy lata po ogłoszeniu przetargu na wykonawstwo i ponad dwa lata od wmurowania kamienia węgielnego, dokonano oficjalnego uruchomienia nowego obiektu, w którym od teraz odbywać się będą liczne imprezy sportowe i rozrywkowe.

14 września, dokładnie o godzinie 18:00 w hali zgromadzili się przedstawiciele klubów sportowych z całego miasta wraz z zawodnikami, szczególnie tymi najmłodszymi, a także zaproszeni na tę okazję goście. Otwarcie hali miało tym razem charakter typowo sportowy, bowiem w trakcie wydarzenia odbyły się trzy mecze - drużyny działaczy sportowych, zawodników różnych dyscyplin i Urzędu Miejskiego z przedstawicielami klubów: KS Gniezno, MKS PR Gniezno oraz MKK Gniezno. W trakcie pomiędzy nimi odbywały się pokazy tańca oraz inne, zaplanowane na tę okazję punkty programu. 

9 komentarzy

 • Link do komentarza Teodor niedziela, 16 września 2018 12:15 napisane przez Teodor

  Historyku, chcieć może i chciał, ale dobrymi chęciami to...
  A Budasz załatwił dofinansowanie z Ministerstwa, i zrobił.

 • Link do komentarza damian sobota, 15 września 2018 16:59 napisane przez damian

  A gdzie jest ul. Sportowa w Gnieźnie? Żadna nawigacja, ani google map nie znajduje takiej. Miasto zapomniało zgłosić do MSWiA?

 • Link do komentarza Romek sobota, 15 września 2018 16:09 napisane przez Romek

  Było widać które kluby "mają plecy" a które są w odstawce.

 • Link do komentarza misiakisia sobota, 15 września 2018 09:33 napisane przez misiakisia

  @nie dla obłudy Ja nie byłam na tej szopce choć zapraszano dzieci na ta szopke kosztem nieodbytego treningu.Dzieci jako tło były na siłe śściagan.Dla mnie Akademua Mieszko po paru miesiacach uczestńctwa dziecka w tej zabawie to jedna wielka poraźka i dezorganizacja.Przy zakupie stroju dla dziecka jak na targowisku zero dowodu zakupu czyli brak fiskalizacji transakcji do tego brak moźliwości zakupu pelnego stroju. Tylko z racji dziecka uczestniczymy w tej "szopce" bo profesjonalizmu ZERO. 100 zł nwm za co sie tam płaci i co dzieje sie z pieniedzmi przyznawanymi przez UM na Akademie. To nie jest tylko moja opinia ale wielu rodzicow kreci nosem. Ot cały PROFEZJONALIZM całą gebą po gnieźnieńsku i to samo bedzie z tym obiektem

 • Link do komentarza xyz sobota, 15 września 2018 09:25 napisane przez xyz

  Super, że zdążyli przed wyborami. Kolejny dowód na skuteczność Budasza. Miała powstać w pierwszej kadencji i powstała. Brawo!

 • Link do komentarza historyk sobota, 15 września 2018 09:10 napisane przez historyk

  Budaszowi na otwarciu hali przypisano , że jest inicjatorem powstania tak dużej sali sportowej w Gnieźnie. A mi się mocno zdaje, ze inicjatorem budowy dużej sali gimnastyczno - widowiskowej dla Gniezna był Jacek kowalski. I to wtedy, jak jeszcze był starostą. I chciał ją zbudować początkowo na terenie koszar przy ulicy Sobieskiego. Czy coś pomyliłem ???

 • Link do komentarza grzyb sobota, 15 września 2018 08:17 napisane przez grzyb

  A goście na pierwszym planie to same leśne dziadki..............

 • Link do komentarza nie dla obłudy piątek, 14 września 2018 23:47 napisane przez nie dla obłudy

  Przedwyborcza promocja polityków. Jawna koalicja PO - PiS - SLD ??? W tle dzieci i sportowcy z klubów dotowanych prze UM.

 • Link do komentarza pierożek piątek, 14 września 2018 21:50 napisane przez pierożek

  jak to dobrze, że są wybory! ufff! zdążyli przed kampanią.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane