Poznaliśmy nowy termin meczu KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno z KS Pyrki Poznań. który planowo miał odbyć się 18 grudnia.
W przyszły weekend (28-30 stycznia) w hali sportowej GOSIR przy ulicy Sportowej 5 odbywać się będą zmagania w ramach 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek.
poniedziałek, 24 stycznia 2022 11:10

Gnieźnianki drugie w weekendowym turnieju

Drugie miejsce zajął MKS PR URBIS Gniezno podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna. Szczypiornistki z pierwszej stolicy Polski, które dwa razy wygrały i raz przegrały musiały uznać wyższość zespołu MTS Żory – na co dzień wicelidera I ligi kobiet Grupy B.
poniedziałek, 24 stycznia 2022 07:49

Spotkanie z alpinistą Jackiem Wichłaczem

Klub Sportów Górskich "Direta" zaprasza na spotkanie z Jackiem Wichłaczem, który odbył już 50 wejść na szczyty liczące ponad cztery tysiące metrów.
niedziela, 23 stycznia 2022 12:53

Widzew nadal niepokonany

W sobotni wieczór KS Gniezno zmierzył się w hali z liderem tegorocznych rozgrywek futsalowych - Widzewem Łódź. 
Fundacja Młodzi w Uzależnieniu w Gnieźnie i Klub Altom organizują trzecią edycję Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
czwartek, 20 stycznia 2022 11:11

Niepokonany Widzew zmierzy się z KS Gniezno

Już w sobotę bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 1. Polskiej Ligi Futsalu. Do Gniezna przyjedzie zespół, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał!
We wtorek w siedzibie ACCR (czeska federacja motocyklowa) odbyło się spotkanie w trakcie którego dyskutowano na temat kształtu i formy rozgrywek ligowych w kraju naszych południowych sąsiadów.
Strona 1 z 146

Ostatnio dodane