Pomorski Związek Piłki Nożnej poinformował w swoim komunikacie iż Mieszko Gniezno otrzyma licencje na grę w III lidze.
piątek, 05 czerwca 2020 07:59

PS Gniezno zaprasza na treningi

Piłkarska Szkółka Gniezno zaprasza na treningi z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Na stadionie przy ul. Wrzesińskiej ponownie wybrzmiał hałas silników motocykli - rozpoczęły się zamknięte treningi zawodników, przygotowujących się do startu sezonu.
Klub ze Strumykowej poinformował, że dotychczasowy trener biało-niebieskich pozostanie przy drużynie w kolejnym sezonie.
Za nami kolejna videokonferencja prezesów klubów występujących w rozgrywkach eWinner 1. Ligi Żużlowej. We wtorek działacze poinformowani zostali, że zgodnie z rozporządzeniem rządowym, zmagania w sezonie 2020 rozpoczną się 11 lipca, a więc tak, jak ustalono to wcześniej. Dokładny terminarz nie jest jeszcze znany.
Ponad 64 tysiące kilometrów pokonali rowerzyści podczas ubiegłorocznej edycji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W tym roku Gniezno również wystartuje w tych zmaganiach. 
Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, wypowiedział się w rozmowie z przedstawicielem medialnym MKS Mieszko Gniezno o minionym sezonie oraz sytuacji klubu z ul. Strumykowej. 
Nie w grupie, ale indywidualnie w wybranym przez siebie czasie i we wskazanym okresie - tak będzie przebiegać tegoroczna edycja Biegu Europejskiego.
Strona 1 z 77

Ostatnio dodane