Działacze Orła Gniezno cieszą się z kolejnego sukcesu marketingowego. Za spore osiągnięcie należy uznać pozyskanie sponsora tytularnego dla drużyny, która wystąpi w rozgrywkach Młodej CS Superligi.
wtorek, 20 kwietnia 2021 11:44

KBS Witkowo przed ważnymi rocznicami

Kurkowe Bractwo Strzeleckie działające w Witkowie co jakiś czas odkrywa kolejne nieznane karty swojej historii.
piątek, 16 kwietnia 2021 07:12

Płock zdobyty po raz trzeci

W czwartek drużyna MKS-u PR URBIS Gniezno pokonała w wyjazdowym spotkaniu MMKS Jutrzenkę Płock 29:20. Dzięki temu triumfowi podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka pozostały na podium. Obecnie są drugą siłą I ligi gr. A.
czwartek, 15 kwietnia 2021 07:59

Zdobyć Płock po raz trzeci w tym sezonie

Już dziś swój zaległy mecz rozegra MKS PR URBIS Gniezno. Wiceliderki I ligi kobiet grupy A miały dłuższą przerwę w rozgrywkach. Gnieźnianki wróciły na boisko w ubiegły weekend i pokonały w derbowym pojedynku INNLINE AZS Poznań.
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 08:32

Niemoc poznanianek w derbach Wielkopolski

Emocjonujący przebieg do przerwy, jednostronny po niej. Takie było derbowe spotkanie MKS PR URBIS Gniezno z Innline AZS Poznań. Gnieźnianki rozgromiły we własnej hali rywalki 29:14, głównie dzięki koncertowej grze w drugiej części.
Zaplanowane na najbliższą niedzielę spotkanie ligowe w ramach 16. kolejki I ligi kobiet pomiędzy KaPi Meble MKS PR II Gniezno a KPR Wolsztyniak Wolsztyn nie dojdzie do skutku.
piątek, 09 kwietnia 2021 17:48

Czas na derby Wielkopolski

Po trzytygodniowej przerwie, MKS PR URBIS Gniezno zmierzy się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Mieczysława Łopatki w derbowym pojedynku XV kolejki I ligi z Innline AZS Poznań.
W drugiej połowie czerwca odbędzie się czwarta edycja Biegu Królika - terenowych zmagań skierowanych do najmłodszych uczestników.
Strona 1 z 105

Ostatnio dodane