środa, 21 października 2020 13:52

AKT Samuraj na Mistrzostwach Wielkopolski

Zawodnicy z kilkunastu klubów z całego kraju pojawili się na starcie Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Tradycyjnym, które rozegrano 17 października w Tarnowie Podgórnym.
Premierowe zwycięstwo odniosła drużyna MKS PR Urbis Gniezno. Na własnym boisku nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze i pokonały SPR Arkę Gdynia 26:20.
piątek, 16 października 2020 07:52

Basen i siłownia GOSiR zawieszona

GOSiR poinformował, że zgodnie z regulacjami, od soboty do odwołania zamknięte zostają basen oraz siłownia na nowej hali.
środa, 14 października 2020 09:32

Udany występ zawodników Husarza

W Poznaniu, 10 października odbyła się Międzywojewódzka liga Młodzików - Memoriał Józefa Moczyńskiego (pierwszego Prezesa KS Sobieski Poznań). W zmaganiach udział wzięło ponad 130 zapaśników z 14 klubów, w tym drużyna z Holandii. Bardzo udany występ zaliczyli sportowcy z Pierwszej Stolicy Polski.
Kilkudziesięciu mieszkańców nie tylko osiedla Dalki, ale także innych części miasta, wzięło udział w piątej edycji wydarzenia biegowo-marszowego.
Po morderczych eliminacjach nadszedł czas na wielki finał „Ninja Warrior Polska”. Do najtrudniejszego i najbardziej emocjonującego etapu programu dotarło 24 najsilniejszych i najodważniejszych zawodników z całej Polski - wśród nich Michał Wrzesiński z Gniezna.
W związku z wprowadzeniem od dnia 10 października br. żółtej strefy na terenie całego kraju, weekendowe spotkania sportowe będą odbywać się przy jeszcze bardziej ograniczonej liczbie kibiców.
piątek, 09 października 2020 07:32

Festyn dla Seniorów „Sport receptą na zdrowie”

Boisko sportowe Szkoły Podstawowej Nr 2 Gnieźnie po raz kolejny gościło bardzo liczną grupę seniorów z terenu Gniezna.
Strona 1 z 92

Ostatnio dodane