piątek, 24 stycznia 2020 08:20

Przeszli szlakiem powstania

Już po raz osiemnasty odbył się rajd pieszy „Śladami Powstania Wielkopolskiego”. Wyprawa szlakiem poświęconym powstańcom organizowany jest corocznie przez PTTK Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie.
czwartek, 23 stycznia 2020 19:27

Feryjne kursy pływania

Wszystkich, którzy w ferie nie mają zamiaru się nudzić i chcieliby ten czas spożytkować np. ucząc się pływać, GOSiR zaprasza na ekspresowe i komfortowe kursy pływania.
Reprezentujący barwy biało-niebieskich od lipca 2018 roku Mateusz Roszak przedłużył swoją umowę z klubem ze Strumykowej do czerwca 2021 roku.
W miniony poniedziałek umowę z Miejskim Klubem Sportowym "Mieszko" Gniezno parafował Miłosz Brylewski.
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:31

Dobry występ Inochi w zmaganiach ligowych w Kiszkowie

W miniony weekend karatecy Inochi Gniezno zdobyli kolejny zestaw medali podczas Wielkopolskiej Otwartej Ligi Karate.
W piątkowy wieczór po raz kolejny odbyła się uroczysta Gala Gnieźnieńskiego Sportu, w trakcie której dokonano wręczenia nagród m.in. dla zasłużonych działaczy, drużyn i sportowców minionego roku.
Chęć uzyskania przez samorządy realnego wpływu na decyzje podejmowane w zakresie finansowania żużla spowodowały, że kilka dni temu odbyło się kolejne już spotkanie przedstawicieli miast, w których działają kluby żużlowe.
środa, 15 stycznia 2020 20:31

Koszalin zbyt silny dla MKS PR Urbis

Środowa przeprawa dla gnieźnieńskich szczypiornistek okazała się być, zgodnie z przewidywaniami, bardzo trudna. Zawodniczki z Grodu Lecha musiały uznać siłę rywalek znad wybrzeża i uległy na własnym boisku w ramach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski.
Strona 1 z 94

Ostatnio dodane