Z punktu widzenia tych, którzy uwielbiają ogromne emocje, sobotni mecz MKS PR URBIS Gniezno – KS Kościerzyna (27:26) był czymś wymarzonym. Hit absolutnie nie zawiódł i co najważniejsze padł łupem podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka, które zrewanżowały się drużynie KS Kościerzyna za porażkę poniesioną w 1/16 rozgrywek Pucharu Polski.
Z uśmiechami na twarzy i bez kontuzji akademia PS Gniezno wróciła z obozu piłkarskiego, wcześniej zdobywając wszystkie niezbędne wnioski i oświadczenia w WZPN i PZPN.
Na właśnie taką mroźną pogodę czekały gnieźnieńskie morsy - na popularnych Łazienkach pojawiła się ich dzisiaj spora grupa, której zabawie przyglądali się liczni widzowie, drżący na samą myśl o wejściu do zimnej wody.
Czas na kolejne wielkie emocje z udziałem szczypiornistek MKS PR Urbis Gniezno. W najbliższą sobotę, 16 stycznia podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka rozegrają pierwszy mecz ligowy we własnej hali w 2021 roku.
czwartek, 14 stycznia 2021 10:46

Mocne wejście MKS PR w nowy rok

Piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozpoczęły nowy rok kalendarzowy od zwycięstwa nad SMS ZPRP I Płock. W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka wygrały na obcym terenie 27:25 i tym samym zmazały plamę po minimalnej porażce w Kościerzynie.
czwartek, 07 stycznia 2021 09:43

MKS PR walczył do ostatniej sekundy

Zgodnie z przewidywaniami, pucharowe spotkanie pomiędzy KS Kościerzyną i MKS-em PR URBIS Gniezno dostarczyły ogromu emocji. Było zacięcie do ostatniej sekundy gry. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem kościerzynianek 25-24 i to one mogły cieszyć się z awansu do 1/8 finału Pucharu Polski.
wtorek, 05 stycznia 2021 07:58

Mieszko przygotowuje się do sparingów

Sztab szkoleniowy MKS Mieszko Gniezno nakreślił plan przygotowań do kolejnych meczów w ramach rozgrywek III ligi grupy 2. 
poniedziałek, 04 stycznia 2021 08:01

Zmiana w KS „Stella” Gniezno

Z dniem 4 stycznia 2021 roku rezygnację z funkcji trenera i członka Zarządu KS „Stella” Gniezno złożył Tadeusz Nowak, związany z klubem przez prawie cztery dekady.
Strona 1 z 97

Ostatnio dodane