wtorek, 19 października 2021 10:00

Ruszyła jesienna rywalizacja rowerowa

Stwierdzamy z ogromną przyjemnością, że wielu spośród Gnieźnian wybiera coraz częściej rower, jako środek transportu. Wśród cyklistów znane jest powiedzenie „nie ma złej pogody na rower, tylko złe ubranie”
poniedziałek, 18 października 2021 12:00

Kolejne wysokie zwycięstwo MKS PR URBIS Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno rozgromił MTS Kwidzyn 47:20. To trzecie zwycięstwo gnieźnianek w trwającym sezonie.
  Trwa budowa drużyny na sezon 2022. Wiemy już, że pozostanie w Gnieźnie zadeklarowali Oskar Fajfer oraz Peter Kildemand. W Pierwszej Stolicy pozostanie także młody Szwed – Philip Hellström Bängs, który będzie mógł liczyć na wsparcie swojego doświadczonego rodaka, dobrze znanego kibicom w Gnieźnie Antonio Lindbaecka. Obaj zwiążą się kontraktami z GTM Start Gniezno na sezon 2022.
poniedziałek, 18 października 2021 08:02

Zawodniczki Inochi Gniezno Mistrzyniami Polski w karate

W minioną sobotę w Witkowie zawodniczki Klub Karate Inochi Gniezno zaliczyły bardzo udany występ podczas VI Mistrzostw Polski Karate UWK. Dziewczyny obroniły swoje tytuły zdobywając kolejne medale Mistrzostw Polski i uzyskując następujące rezultaty: Jolanta Woźniak - Mistrzostwo Polski w kumite dziewcząt 11-12 lat oraz V-ce Mistrzostwo Polski w kata dziewcząt 11-12 lat +6KYU;  Alicja Kaszyńska - Mistrzostwo Polski w kata…
Osoby chcące rozpocząć budowanie swojej odporności poprzez morsowanie, ale mające obawy i pytania o to, jak się do tego zabrać, będą miały okazję posłuchać transmisji na żywo, podczas której wszystko zostanie wyjaśnione.
piątek, 15 października 2021 08:15

Czas na gnieźnieńsko-kwidzyńskie starcie

Po ostatnich wysokich zwycięstwach w Płocku oraz w Dopiewie czas na kolejnego rywala, tym razem z województwa pomorskiego. W najbliższą sobotę, MKS PR URBIS Gniezno podejmie w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Mieczysława Łopatki outsidera rozgrywek pierwszej ligi – MTS Kwidzyn. Stawką meczu jest przedłużenie serii zwycięstw gospodyń.
czwartek, 14 października 2021 17:07

„Rowerem po zdrowie” już w najbliższą sobotę

W ramach projektu "Sportowe Wakacje +" w imieniu Fundacji "Zatrzymać Czas" zapraszamy na wydarzenie "Rowerem po zdrowie".
Bardzo dobra gra w obronie i znakomita postawa w bramce Antoniny Cieślak, Dominiki Hoffmann i Darii Koniecznej – to było dziś kluczem do zwycięstwa nad Bukowsko-Dopiewski KPR. Wygraliśmy 36:15 (16:6) i mamy pierwsze zwycięstwo w eliminacjach wojewódzkich Pucharu Polski! 
Strona 1 z 132

Ostatnio dodane