wtorek, 30 sierpnia 2016 18:00

Nagranie z sesji ws. przejęcia oddziału chirurgicznego

 
Nagranie z sesji ws. przejęcia oddziału chirurgicznego fot. Rafał Wichniewicz

Zapraszamy do odsłuchania nagrania z XXIX nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego ws. przejęcia oddziału chirurgicznego przez firmę SOWMED.

Relacja z posiedzenia: Oddział przejęty, kłótnia na sesji i koniec afery?

Nagranie:

0:00 Wprowadzenie do obrad
5:45 Dyrekcja ZOZ: Krzysztof Bestwina i Ewa Jachimczyk wraz z dyskusją trwającą około 2 godziny
Po przerwie
2:06:50 dr Ziemowit Kowalski
2:44:30 dr Aleksander Sowier

13 komentarzy

 • Link do komentarza dd poniedziałek, 05 września 2016 11:03 napisane przez dd

  02.09. poradnia Chirurgiczna ZOZ Gniezno nie działała a dzisiaj Dream Team skończył przyjmować o 11.00 !!! To takie "poznańskie" zwyczaje :)))

 • Link do komentarza Morfeusz piątek, 02 września 2016 19:58 napisane przez Morfeusz

  2:06:50 dr Ziemowit Kowalski wypowiedź chirurga balansuje na pograniczu prawa. Proces pogoni proces.

 • Link do komentarza Narka piątek, 02 września 2016 14:27 napisane przez Narka

  Przykro, bardzo przykro, że zbuntowani lekarze nie rozumieją wypowiedzi dyrekcji. Bestwina prostym, komunikatywnym językiem wyjaśnia a oni swoje ..... Aż wierzyć trudno, że sprawy proste są dla nich tak trudne!!!

 • Link do komentarza Pachent2 czwartek, 01 września 2016 09:52 napisane przez Pachent2

  TAk Gnieznianin ! Gniezno jest bogate- stac go nawet na oplacanie ZASTĘPCy DYREKTORA DS. EKONOMICZNO-EKSPLOATACYJNYCH
  mgr inż. Karolina Welka we Włocławku

  http://szpital.wloclawek.pl/o-nas/dyrekcja

  no bo nikt nie oglosil ze pelnomocnik z naszego zoz odchodzi!!!
  I kto bedzie pilnowal wdrozenia akredytacji przez sowmed????

  Artur 36 swieta racja

 • Link do komentarza Artur36 czwartek, 01 września 2016 00:06 napisane przez Artur36

  Do prokuratury? A po co ? Po " brak znamion c.z." czy pitolenie o " poszlakach" ( na ktorych de facto moze opierac sie proces - tyle ze takie postepowanie jest trudne i wymaga umiejetnosci i inteligencji) a jak nie daj boże przyszłoby otworzyc k.c . lub inną ustawę...

 • Link do komentarza Gnieźnianin środa, 31 sierpnia 2016 23:03 napisane przez Gnieźnianin

  Gniezno jest bardzo bogatym miastem, które daje się wydoić wszelkim cwaniaczkom. Dyrekcja ustawiła konkurs pod Sowiera , zeby mu umozliwic wygranie , zapłacić kupę kasy i nakłonić do zatrudnienia się chirurgów gnieźnieńskich u niego . Co robi w Gnieznie , za ile i na jakiej zasadzie pani Karolina Welka , której dawno nikt w Gnieznie nie widzial , ktora zostala tu przewleczona przez Bestwinę a obecnie ta Pani jest z-ca ds. Ekonomiczno-Ekslploatacyjnych Szpitala Woj. we Wloclawku . A moze my nie wiemy a nasza dyrekcja też jest tez juź gdzies dyrekcja I dlaczego to I dzie tak jak idzie ?

 • Link do komentarza ***** środa, 31 sierpnia 2016 21:25 napisane przez *****

  czy ktoś już zgłosił to bezprawie do prokuratury??/

 • Link do komentarza Jagoda środa, 31 sierpnia 2016 16:36 napisane przez Jagoda

  Do "mieszkaniec" i "poinformowany" - a co ma to do rzeczy? Warunki konkursowe były jasne i jawne, gnieźnieńscy chirurdzy chcieli więcej zarabiać i to właśnie było powodem ogłoszenia tego konkursu i proszę zapytać miejscowych lekarzy, dlaczego nie podjęli rękawicy mając w perspektywie właśnie podwyżkę, o którą zabiegali. Więc gdzie tu skandal?

 • Link do komentarza Zające i bobry środa, 31 sierpnia 2016 14:39 napisane przez Zające i bobry

  A dlaczego dyrektor nie poinformował ze pani Welka pracuje juz we Włocławku? Kto teraz zajmuje sie rozbudową szpitala???

 • Link do komentarza poinformowany środa, 31 sierpnia 2016 14:26 napisane przez poinformowany

  Czy to prawda, ze nowi chirurdzy dostana wiecej kasy niz chcieli GNIEZNIENSCY chirurdy po po podwyzkach??!! Jesli tak to jest to skandal.

  Tak to prawda!!

 • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 30 sierpnia 2016 23:01 napisane przez mieszkaniec

  Czy to prawda, ze nowi chirurdzy dostana wiecej kasy niz chcieli GNIEZNIENSCY chirurdy po po podwyzkach??!! Jesli tak to jest to skandal.

 • Link do komentarza medyk wtorek, 30 sierpnia 2016 22:38 napisane przez medyk

  Pacjentko, sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Jak widzisz liczy się tylko forsa, bo nie byłoby tej całej awantury, gdyby nie ta forsa, czy raczej żądanie jej coraz więcej. No cóż, samo zaufanie jak widać nie daje pacjentowi pewności, że będzie go leczył umiłowany lekarz, bo jest jeszcze coś takiego, jak przysięga Hipokratesa, Zatem jak rozumieć podważanie autorytetu innych ( nowych) lekarzy w sytuacji, gdy polski lekarz w składanym przyrzeczeniu ślubuje, między innymi, że" .......do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich......"
  A czymże innym jest bez przerwy podważanie wiedzy tych nowych, jak nie podważanie m zaufania? Godzi się tak?

 • Link do komentarza Pacjentka wtorek, 30 sierpnia 2016 21:33 napisane przez Pacjentka

  Na zdjęciu widzę trzech lekarzy którym z pełnym zaufaniem kładłam się na stół operacyjny.Nie wyobrażam sobie szpitala bez tej ekipy!!! Mam nadzieje że nie trafie do tego szpitala do "innych" lekarzy.Czy w dzisiejszych czasach liczy się tylko forsa?Pieniadz jest do zdobycia w każdy sposób,to tylko papierki za które nie kupuje się tak cennego uczucia jakim jest zaufanie. A nagrania nawet nie chce mi się słuchać:(

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane