|  MN  |  2 komentarze

Świetny występ gnieźnieńskich Strzelców we Wrześni

zdjęcia nadesłane

Silna reprezentacja gnieźnieńskiego ”Strzelca” udała się 1 maja do Wrześni, gdzie rywalizowała w Turnieju Strzeleckim z okazji 175. Rocznicy Bitwy pod Sokołowem.

Pomimo „majówki” turniej przeciągnął wielu zawodników i pasjonatów strzelectwa. Oczywiście w zmaganiach nie mogło zabraknąć reprezentantów Strzelca Gniezno. Rywalizacja toczyła się w 5 konkurencjach. Gnieźnieńscy strzelcy wrócili do Gniezna z 5 pucharami!

Premierowe podium w sezonie 2023 roku wywalczył Rafał Filipiak, który zajął II miejsce w konkurencji – tarcza premiowa, ustępując jedynie Maciejowi Zielenow, który wygrał tą konkurencję dając dublet Strzelcowi Gniezno. Maciej Zielenow, triumfował także w głównej konkurencji turnieju – tarczy rocznicowej Bitwy pod Sokołowem zdobywając ją na własność. Do dwóch zwycięstw reprezentant Strzelca Gniezno dołożył także II miejsce w konkurencji – Tarcza Bracka oraz III miejsce w konkurencji „Tarcza Losowa”. Bilans lidera gnieźnieńskiego Strzelca w 2023 roku wynosi już 38 miejsc na podium.

Na zakończenie turnieju Maciej Zielenow odznaczony został brązowym medalem za zasługi dla LOK, który odebrał z rąk Prezesa LOK Września Pana Mariana Wojciechowskiego.