Jesteś tutaj:Kultura Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Ukończony w ostatnich dniach ubiegłego roku skwer u zbiegu ul. Lecha i Chrobrego, będzie upamiętniać Zygmunta Rabskiego, pirewszego polskiego burmistrza Gniezna po odzyskaniu niepodległości.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy, która co roku przygotowuje listę rankingową polskich liceów i techników, opublikowała najnowsze zestawienie. Sprawdziliśmy na jakim miejscu znalazły się gnieźnieńskie placówki.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gnieźnie informuje o konieczności sporządzania przez pracodawców informacji dotyczących dochodów pracowników. Zostało na to tylko kilka dni.

Na budynku Urzędu Gminy Gniezno powstała instalacja fotowoltaiczna, która pozwoli ograniczyć zużycie energii z tradycyjnych źródeł.

środa, 27 stycznia 2021 12:40

Kto szantażuje zdrowiem pacjentów ZOL?

Kolejni politycy odnoszą się do sytuacji Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Padają mocne słowa, ale i zarzuty. Daleko w przeszłości jednak pojawiają się wypowiedzi, które stoją w sprzeczności z obecnymi okolicznościami.

środa, 27 stycznia 2021 10:31

12 nowych zakażeń i 1 zgon

W środowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

W kilka dni po urodzeniu piątki dzieci, o którym to przypadku mówił cały kraj, ich matka powróciła do swojego domu w Gnieźnie. Dzieci będą miały taką szansę dopiero za kilka tygodni.

wtorek, 26 stycznia 2021 18:57

Poranne zdarzenie przy S5

We wtorkowy ranek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze serwisowej prowadzącej wzdłuż S5.

wtorek, 26 stycznia 2021 00:00

śp. Jadwiga Bernadzikowska

        2  

Z głębokim żalem zawiadamiamy że 26 stycznia 2021 roku zasnęła w Bogu Jadwiga Bernadzikowska...

wtorek, 26 stycznia 2021 00:00

śp. Sławomir Makowski

        2  

Z głębokim żalem zawiadamiamy że 23 stycznia 2021 roku odszedł od nas Sławomir Makowski...

Strona 1 z 601

Ostatnio dodane