Jesteś tutaj:Kultura Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Policjanci wystawili pierwsze mandaty osobom, który nie stosowały się do nowych przepisów dotyczących walki z koronawirusem.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na środę 1 kwietnia.

W czwartek i piątek kierowcy jadący przez ww. skrzyżowanie powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu, spowodowane zapadnięciem się studzienki.

środa, 01 kwietnia 2020 12:08

Stary Ratusz zaprasza do kolorowania

W ramach działalności prowadzonej w sieci, Stary Ratusz zachęca najmłodszych do włączania się w internetową aktywność i warsztaty prowadzone we własnych domach. 

Na skutek prac prowadzonych na Jeziorze Jelonek, obniżony został nieco poziom wody. W miejscu, gdzie niedawno wyrównywano fragment brzegu, wyłoniła się wieżyczka zatopionego czołgu. 

środa, 01 kwietnia 2020 09:27

Pijana rozbiła Citroena

W miniony wtorkowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego, spowodowanego przez 39-letnią kobietę prowadzącą pod wpływem alkoholu.

wtorek, 31 marca 2020 14:44

Niewybuch znaleziony w lesie

Saperzy zabezpieczyli minę przeciwpancerną, którą znaleziono przypadkiem podczas spaceru w rejonie leśnym niedaleko Łabiszynka.

wtorek, 31 marca 2020 12:57

Kolejne ograniczenia w życiu codziennym

Od środy w życie wejdą kolejne przepisy, ograniczające możliwość poruszania się. Trudniej będzie także zrobić zakupy w sklepie.

Od 1 kwietnia wszyscy mieszkańcy muszą segregować śmieci. Tego dnia podwyższona zostaje także stawka za ich odbiór, a za stwierdzony brak selekcji odpadów będą grozić kary.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na wtorek 31 marca.

Strona 1 z 579

Ostatnio dodane