Jesteś tutaj:Kultura Grajkowy weekend za nami
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 10:38

Grajkowy weekend za nami

 
Grajkowy weekend za nami źródło: MOK

Koncertami ulicznych muzyków oraz zaproszonych gwiazd wieczoru, zakończyła się tegoroczna, trzydniowa edycja Weekendu Grajków Ulicznych. 

To wydarzenie po raz kolejny zwracało uwagę przechodniów w centrum miasta, bo i taki był tego cel - pokazać tych, którzy siadają na krawężnikach, murkach, przystankach i prezentują swoją twórczość na co dzień lub sporadycznie. Wielu z nich to utalentowani muzycy, którzy w taki mało "głośny" sposób prezentują swoją pasję, chcąc dzielić się z nią innymi. Taki jest właśnie Weekend Grajków Ulicznych.

Po raz kolejny też w niedzielny wieczór pojawili się również artyści zaproszeni do bardziej indywidualnego występu na małej scenie, ustawionej na Rynku. Tym razem była to Agata Zakrzewska, po której pojawiła się formacja Radio Szymański. Kolejne wydarzenia Królewskiego Festiwalu Artystycznego już w kolejny weekend!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane