Jesteś tutaj:Kultura Karolina Cicha oraz Dubska wystąpiły w drugi dzień Weekendu Grajków
niedziela, 14 sierpnia 2022 10:36

Karolina Cicha oraz Dubska wystąpiły w drugi dzień Weekendu Grajków

 

Sobotni wieczór był zwieńczeniem drugiego dnia trwającego Weekendu Grajków Muzycznych - ci też od popołudnia wypełniali śródmieście swoją muzyką.

Na instrumentach tradycyjnych lub improwizowanych, ale zawsze z pasją i energią - do tego nas przyzwyczaili artyści, którzy przy okazji tego wydarzenia pojawiają się na ulicach Gniezna, prezentując swoją twórczość. Na to też mogli liczyć przechodnie, zmierzający ul. Chrobrego, Rzeźnicką czy Tumską w sobotnie popołudnie. Kto nie zdążył posłuchać ich występów, ma ku temu jeszcze okazję w niedzielne popołudnie.

Tymczasem na zwieńczenie drugiego dnia Weekendu, na małej scenie ustawionej na Rynku wystąpiły gwiazdy wieczoru - multiinstrumentalistki Karoliny Cichej oraz zespołu Dubska, którego twórczość gnieźnianie mogli poznać kilka lat temu podczas jednego z finałów WOŚP.

W niedzielę od godziny 14 ulice centrum ponownie wypełni muzyka grajków, a o godzinie 18:30 na Rynku wystąpi Agata Zakrzewska oraz Radio Szymański. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane