Jesteś tutaj:Kultura Koncert organowy w kościele pw. św. Michała Archanioła
piątek, 05 sierpnia 2022 07:53

Koncert organowy w kościele pw. św. Michała Archanioła

  mnopr
Koncert organowy w kościele pw. św. Michała Archanioła źródło: UM

W najbliższą niedzielę w kościele położonym na Wzgórzu Zbarskim odbędzie się kolejny z cyklicznych koncertów organowych, odbywających się w Pierwszej Stolicy Polski.

Koncert organowy odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia o godzinie 15.30 w kościele pw. św. Michała Archanioła. Artystami, którzy wystąpią przed zgromadzonymi w świątyni, jest Krystian Klej i Sara Powaga.

Koncert dedykowany jest ks. Arcybiskupowi Henrykowi Muszyńskiemu z okazji 30. rocznicy ingresu na stolicę prymasowską w Gnieźnie. W programie utwory kompozytorów różnych epok inspirowane kultem Matki Bożej w roku peregrynacji Ikony Jasnogórskiej w naszej Archidiecezji. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane