Jesteś tutaj:Kultura Trwa Piknik Czytelniczy w Parku Trzech Kultur
sobota, 25 czerwca 2022 11:39

Trwa Piknik Czytelniczy w Parku Trzech Kultur

 

Po raz czwarty miejska książnica zorganizowała czytelnicze powitanie lata - tym razem w Parku Trzech Kultur zagościły książki, zabawy, warsztaty oraz zaproszeni goście i - przede wszystkim - czytelnicy!

Na wszystkich przybywających do Parkiu Trzech Kultur czeka przede wszystkim Pippi - bohaterka wielu opowieści dla młodych czytelników i motyw przewodni tegorocznej edycji Pikniku czytelniczego. Ponadto w programie wydarzenia, które potrwa do godziny 15, jest także spotkanie z Edytą Jungowską (ok. godziny 13), a także: 

- Czary-mary z iluzjonistą
- Warsztaty i zabawy z Pippi
- Harcerskie podchody – Poszukiwanie literackich skarbów – z nagrodami!
- Loteria fantowa – z atrakcyjnymi nagrodami
- Zabawa i Programowanie
- Wesołe animacje z BAZĄ
- Pójdź w zawody z Karoliną Koszelą
- Dyplomy dla Czytających Rodzin-
- Wyróżnienie "Myszka Marcysia" dla Przyjaciela Biblioteki
- Biblioteka niebiesko-żółta
- Czytanie wrażeniowe z Małgorzatą Swędrowską
- Malowanie piegów
- Fotobudka
- Studio nagrań audiobooków
- Teatrzyk Kamishibai
- Pan Walizka
- I wiele innych atrakcji

Wydarzenie realizowane jest w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego. IV Piknik Czytelniczy "Królewskie Gniezno Czyta 2022" został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane