Jesteś tutaj:Kultura Koncert Macieja Braciszewskiego w eSTeDe
czwartek, 23 czerwca 2022 09:00

Koncert Macieja Braciszewskiego w eSTeDe

  mn
Koncert Macieja Braciszewskiego w eSTeDe zdjęcie nadesłane

W niedzielę, 26 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury „Scena to dziwna” na koncert Macieja Braciszewskiego “Piastów muzyczne opowieści”.

Jest to jedno z wydarzeń w ramach akcji “Weekend na Szlaku Piastowskim”, zamykające cykl imprez odbywających się w dniach 24 – 26 czerwca 2022 roku w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim pod sztandarem Szlaku Piastowskiego. Wstęp na koncert jest bezpłatny!

Piastowie i muzyka elektroniczna. Z pozoru zaskakujący, jednak jeśli przyjrzeć mu się dokładnie, pomysł na „nowe” spojrzenie na „starą” historię okazał się niekwestionowanym hitem. Bo czy można przenieść średniowieczny świat w dźwiękach nowoczesnej muzyki elektronicznej? Na dodatek szczególny fragment naszej wspólnej historii – początków państwa polskiego? Można! Dokonał tego Maciej Braciszewski i to na jego koncert zapraszamy do Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie. Elektronika, światła i Piastowie. To niezapomniane przeżycie muzyczne i estetyczne. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Wydarzenie odbędzie się w ramach Weekendu na Szlaku Piastowskim. Akcja "Weekend na Szlaku Piastowskim" jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego", a odpowiada za nią Klaster Turystyczny "Szlak Piastowski w Wielkopolsce".


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane