Jesteś tutaj:Kultura Konwent Fantasmagoria czeka na wolontariuszy i punkty programu
czwartek, 26 maja 2022 08:06

Konwent Fantasmagoria czeka na wolontariuszy i punkty programu

  mn
Konwent Fantasmagoria czeka na wolontariuszy i punkty programu zdjęcie nadesłane

Po przerwie Fantasmagoria powraca ze zdwojoną siłą z dwunastą odsłoną swojej sztandarowej imprezy! Już między 15 a 17 lipca będzie można spotkać się podczas bezpiecznej, pełnej wrażeń letniej edycji (po raz pierwszy w historii!) tego wydarzenia na terenie II Liceum Ogólnokształcącego.

Na odwiedzających czekać będą fantastyczne i naukowe prelekcje, konkursy, karaoke, goście literaccy, pokaz cosplay, gry planszowe, RPG, LARP, manga, anime, papercraft, sala Star Wars oraz wystawy - atrakcji nie zabraknie!

Aby jednak wydarzenie się udało, jak zawsze potrzebna jest pomoc samych fanów. Organizatorzy czekają na propozycje punktów programów, które uczestnicy chcieliby poprowadzić oraz na wolontariuszy, którzy pomogą w utrzymaniu porządku i czystości na imprezie. Jeżeli jesteś w stanie pomóc – zachęcamy!

Nabór wolontariuszy (do 31 maja):
https://fantasmagoria.gniezno.pl/12-fantasmagoria/rejestracja/wolontariat/dodaj

Nabór na prelekcje oraz inne punkty programu (do 31 maja):
https://fantasmagoria.gniezno.pl/12-fantasmagoria/rejestracja/program/dodaj

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Fantasmagoria, Miejski Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna oraz II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Wstęp na całą imprezę jest darmowy po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji: https://fantasmagoria.gniezno.pl/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane