Jesteś tutaj:Kultura Dawid Stube nominowany do nagrody Grand Press Photo
środa, 25 maja 2022 13:17

Dawid Stube nominowany do nagrody Grand Press Photo

 
Dawid Stube nominowany do nagrody Grand Press Photo fot. Dawid Stube

Ogłoszone zostały nominacje do nagród w najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym kraju. Publiczność również może głosować.

Grand Press Photo jest konkursem skierowanym do fotografów zrzeszonych w agencjach, redakcjach, ale także wolnych strzelców, którzy chcą spróbować swoich sił i pokazać autorskie projekty fotograficzne lub uchwycone przez nich chwile. Co roku sama nominacja do finału konkursu jest już nagrodą dla wielu z twórców.

W tym roku do osiemnastej edycji konkursu, do edycji finałowej nominowanych zostało 63 autorów, którzy przesłali w sumie 302 zdjęcia. Wcześniej przeszły one przez weryfikację jury spośród kilku tysięcy zgłoszonych prac. Finał odbędzie się na początku czerwca.

Wśród tegorocznych nominowanych znalazł się (po raz trzeci) Dawid Stube. Znany wielu gnieźnianom, nie tylko z uwagi na realizowane projekty fotograficzne, uwiecznił życie codzienne rodziców pięcioraczków, które przyszły na świat w styczniu 2021 roku. Na serię składa się pięć zdjęć.

W konkursie można też głosować na Nagrodę Internautów. Wystarczy wejść na stronę organizatora i tam zaznaczyć jedno, wybrane zdjęcie. Fotografie Dawida Stube znajdują się u dołu strony: 

https://www.press.pl/glosowanie/grand-press-photo-2022/page:3

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane