Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianin tanecznym Wicemistrzem Okręgu Wielkopolskiego
czwartek, 19 maja 2022 14:00

Gnieźnianin tanecznym Wicemistrzem Okręgu Wielkopolskiego

  mnopr
Gnieźnianin tanecznym Wicemistrzem Okręgu Wielkopolskiego zdjęcie nadesłane

W miniony weekend w Suchym Lesie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

W zmaganiach, które odbyły się w sobotę 14 maja, zmierzyło się w sumie kilkadziesiąt par z różnych klubów, prezentując najróżniejsze style taneczne. 

Tancerz Studia Tańca „Passion of Dance” w Gnieźnie - Marcin Kuźlak wraz z partnerką w tańcach latynoamerykańskich, w kategorii Senior 1 wytańczyli Wicemistrzostwo Okręgu. Tym samym zostali powołani do Kadry Okręgu Wielkopolskiego.

Jest to ich drugie z rzędu wicemistrzostwo okręgu. Poprzedni taki sukces udało się im wytańczyć w 2021 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane