Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianin finalistą międzynarodowego konkursu Top Model Europe
czwartek, 19 maja 2022 12:16

Gnieźnianin finalistą międzynarodowego konkursu Top Model Europe

 
Gnieźnianin finalistą międzynarodowego konkursu Top Model Europe zdjęcie nadesłane

Pochodzący z Gniezna Wiktor, obecnie zamieszkujący na terenie Francji, został jednym z finalistów konkursu Top Model Europe. 

Do tegorocznej edycji konkursu, mającego wysoką renomę, zgłosiło się 25 000 osób z czterech państw: Francji, Belgii, Holandii i Luksemburga. W jego ramach uczestnicy klasyfikowani są w trzech kategoriach: Fashion Models, Commercial Models i Sports Models. Do samego finału doszło zaledwie 25 kandydatek i kandydatów z każdej kategorii.

Wśród finalistów jest 14-letni Wiktor Popek, który pochodzi z Gniezna, ale obecnie zamieszkuje w Vannes we francuskiej Bretanii. Startuje w kategorii Fashion Models.To dla mnie ogromne przeżycie i wyróżnienie - jestem w finale. Ale oczywiście marzy mi się wygrana - przyznaje chłopak. 

Finał TopModel Europe 2022 odbędzie się 29 maja 2022 w Brukseli, stolicy Unii Europejskiej, w luksusowym hotelu The Steigenberger - Hotel Palace, który w swojej historii gościł wiele znanych osobistości. uczestników oceniać będzie jury.

Zwycięzcy poprzednich edycji TopModel Europe brali udział w pokazach mody dla Dolce&Gabbana czy Jean – Paul Gaultier. Brali też udział w słynnym Paris Fashion Week.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane