Jesteś tutaj:Kultura SZoK czyli Sport Zdrowie oraz Kultura
środa, 18 maja 2022 08:43

SZoK czyli Sport Zdrowie oraz Kultura

  mn
SZoK czyli Sport Zdrowie oraz Kultura zdjęcie nadesłane

W najbliższą sobotę Stary Ratusz zaprasza na deptak oraz dziedziniec na aktywne fizycznie wydarzenie, organizowane dla mieszkańców. 

21 maja w godzinach  10-13 na ul. Chrobrego (Deptak – Dziedziniec Starego Ratusza) zapraszamy serdecznie małych i dużych sportowców oraz tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę ze sportem i zdrowym odżywianiem do wzięcia udziału w imprezie SZoK czyli Sport Zdrowie oraz Kultura.

Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in piłka ręczna, badmington, szachy, karate, zumba, joga czy nordic walking, ale również konkurencje i wariacje sportowe dla najmłodszych dzieci.

Ponadto na deptaku będą czekały na Was stoiska ze zdrową żywnością , bezpłatne konsultacje dietetyczne, stoiska sportowe.

Zapraszamy wszystkich do przybycia z własnymi rowerami w celu ich bezpłatnego znakowania. Na najmłodszych czekają zdrowe i sportowe warsztaty na świeżym powietrzu. Na nieco starszych - strefa chillout.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane