Jesteś tutaj:Kultura Wieczór autorski Kazimiery Pilarskiej
poniedziałek, 16 maja 2022 08:48

Wieczór autorski Kazimiery Pilarskiej

  mn

Tym razem gościem Centrum Kultury "Scena to dziwna" będzie Kazimiera Pilarska, która podczas rozmowy zaprezentuje także swój poetycki dorobek.

Jak żyli Polacy i Ukraińcy na Wołyniu? Czy można wybaczyć i zapomnieć tragedię, którą widziało się oczami dziecka? Jak zmieniał się gnieźnieński “Tajwan” na przestrzeni lat? Te i inne pytania zadamy pani Kazimierze Pilarskiej – społeczniczce, poetce, aktorce amatorskiej – w trakcie kolejnego spotkania z ciekawym człowiekiem.

Na spotkanie połączone z wieczorem autorskim zapraszamy 19 maja 2022 roku, czwartek, o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane