Jesteś tutaj:Kultura Funeralia Lednicko-Gnieźnieńskie - konferencja naukowa
sobota, 14 maja 2022 12:18

Funeralia Lednicko-Gnieźnieńskie - konferencja naukowa

  mn
Funeralia Lednicko-Gnieźnieńskie - konferencja naukowa zdjęcie nadesłane

W Instytucie Kultury Europejskiej w dniach 18-19 maja odbędzie się 22 Konferencja archeologiczno-antropologiczna "Funeralia Lednicko-Gnieźnieńskie".

Historia tych multidyscyplinarnych konferencji zaczęła się na Ostrowie Lednickim, a obecnie jest kontynuowana dzięki współpracy z IKE w Gnieźnie. Konferencja gromadzi wielu archeologów i antropologów z różnych instytucji naukowych, muzealnych, firm prywatnych. W tym roku w Gnieźnie pojawi się 80 uczestników prezentujących swoje referaty, postery i dyskutujących na tematy funeralne - niezależnie od epoki, niezależnie od regionu.

Pełen program wydarzenia, na które jest wstęp wolny, dostępny jest poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane