Jesteś tutaj:Kultura Kiermasz wielkanocny przy Urzędzie Gminy Gniezno już w środę
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 10:03

Kiermasz wielkanocny przy Urzędzie Gminy Gniezno już w środę

 

Wypieki kół gospodyń wiejskich, lokalne produkty oraz ozdoby świąteczne będzie można nabyć w najbliższą środę przy Urzędzie Gminy Gniezno.

13 kwietnia w Wielką Środę od godziny 10:00 Gmina Gniezno zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się na parkingu przy Urzędzie Gminy Gniezno.

Swoje produkty wystawiać będą panie z czterech kół gospodyń wiejskich: Zdziechowy, Modliszewa, Jankowa Dolnego oraz Strzyżewa Paczkowego. Będzie można zakupić m.in. świeże jaja, zakwas na żur, majonez, chrzan, wędzonki, baby, mazurki, ciastka okolicznościowe, baranki z masła, bigos, biały ser, pasztety czy szynki, a także ozdoby wpisujące się w tradycje tych świąt. Wszystkie produkty będą w całości wyprodukowane przez panie dlatego bez zawahania można powiedzieć, że będą to wyroby wysokiej jakości i o niepowtarzalnym smaku.

Sprzedaż ruszy równo od godziny 10:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane