Jesteś tutaj:Kultura Koncert młodych talentów dedykowany Ukrainie
czwartek, 10 marca 2022 16:28

Koncert młodych talentów dedykowany Ukrainie

  mn

Potrzeba chwili wskrzesiła inicjatywę organizacji wyjątkowego koncertu dedykowanego Ukrainie. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu gnieźnieńskiego nie pozostali obojętni wobec sytuacji naszych ukraińskich przyjaciół i postanowili podzielić się z nimi tym, co mają najlepszego.

Ofiarowują swój talent i serca na rzecz wsparcia działań związanych z niesieniem pomocy. Jednym z takich wydarzeń będzie koncert w Centrum Kultury „Scena to dziwna”, który odbędzie się już 12 marca w sobotę o godzinie 18:00.

Nie trzeba było długo czekać, aby instrumentaliści, wokaliści i tancerze, którzy na co dzień uczą się w różnych szkołach średnich, zjednoczyli siły ponad podziałami i razem przygotowali repertuar wydarzenia. A na ten składać się będą zarówno utwory zaliczane do klasyki, przez muzykę rozrywkową, po rock i metal.

Obecna sytuacja wymaga od nas wyjątkowych działań. Ukraina potrzebuje pomocy tu i teraz. Dlatego nie możemy zwlekać. Poza tym koncert będzie okazją, aby nie tylko nieść pomoc, ale także wspólnie połączyć się w przeżywaniu tych trudnych chwil. Gorąco wszystkich zapraszamy!

Oprawa artystyczna koncertu będzie dziełem uczniów i przedstawicieli Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Wsparcie okazali także dyrektorzy gnieźnieńskich szkół ponadpodstawowych, wskazując tych uczniów, którzy posiadają ponadprzeciętne umiejętności i talenty. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane