Jesteś tutaj:Kultura Francuskie walentynki z Reni Jusis
środa, 09 lutego 2022 08:10

Francuskie walentynki z Reni Jusis

  mn

W niedzielę, 13 lutego, w gnieźnieńskiej hali im. Mieczysława Łopatki wystąpi Reni Jusis - wszystko w ramach Walentynek.

Artystka, znana wcześniej z bardziej tanecznych i elektronicznych produkcji, zaprezentuje swój najnowszy, inspirowany Francją projekt Je suis Reni. Wydarzenie jest powrotem do tradycji Koncertów Walentynkowych, organizowanych przez ostatnie lata przez Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, ilość biletów będzie ograniczona, dlatego warto zaopatrzyć się w nie już wcześniej. Sprzedaż wejściówek w cenie 30 zł jest prowadzona internetowo, za pośrednictwem portalu KupBilecik.pl

Koncert Walentynkowy Je suis Reni

Niedziela, 13 lutego, godz. 18:00,
Gniezno, hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3.
Bilety: 30 zł KupBilecik.pl
Organizatorzy: Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 9 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku „BANG!”, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powróciła w 2018 roku z ultra tanecznym albumem zatytułowanym „Ćma”, będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 2021 rok w karierze Reni Jusis upłynął pod znakiem projektu „Je suis Reni – francuska przygoda Reni Jusis”, z którym artystka zawita także do Gniezna.


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022