Jesteś tutaj:Kultura Strażacki Piknik Morsów dla Tymka
piątek, 11 lutego 2022 09:15

Strażacki Piknik Morsów dla Tymka

  mn

Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowie wraz z gronem ludzi o wielkim sercu organizuje Strażacki Piknik Morsów dla Tymka Kamińskiego ze Słupcy – małego chłopca, który choruje na SMA, potrzebuje terapii genowej.

Impreza odbędzie się w niedzielę 13 lutego o godz. 12.00 na plaży w Skorzęcinie na głównej plaży. W programie: morsowanie, mobilna sauna i balia, zumba na plaży, ognisko, konkurencje dla dzieci, pokazy ratownictwa na lodzie wykonane przez strażaków,  licytacje,  a także  poczęstunek w  formie potraw z grilla, grochówki, przepysznych ciast i ciasteczek oraz  ciepłych napojów.

Podczas imprezy wolontariusze fundacji SiePomaga będą zbierać datki do puszek z przeznaczeniem na leczenie Tymka. Bardzo serdecznie zapraszamy! 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022