Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnieńska szkoła tańca w ogólnopolskim programie
wtorek, 21 grudnia 2021 16:36

Gnieźnieńska szkoła tańca w ogólnopolskim programie

  mnopr
Gnieźnieńska szkoła tańca w ogólnopolskim programie zdjęcie nadesłane

Studio Tańca „Passion of Dance” wraz z para przygotowującą się do ślubu, brali udział w nagraniach do ogólnopolskiego programu realizowanego przez TVP - „Moje Wielkie Wesele”.

Jest to program, który przedstawia przygotowania młodych par do ich wielkiego dnia i wśród tych przygotowań jest oczywiście pierwszy taniec. Właśnie w zakresie nauki i przygotowań do pierwszego tańca gnieźnieńskie studio tańca podpowiada przyszłym młodym parom jak najlepiej się za to zabrać. Zdjęcia do programu były realizowane w Gnieźnie bezpośrednio w szkole tańca.

- Jak do tej pory jesteśmy jedyną szkoła tańca, która brała udział w nagraniach do tego programu zatem jest to dla nas spore wyróżnienie. Cieszymy się, że zostaliśmy mogliśmy brać udział w realizacji tego programu, na którego emisje wszystkich zapraszamy - Marcin Kuźlak, właściciel studia tańca „Passion of Dance”.

Emisja programu szkoły będzie już w środę 22.12 o godz. 16.15 w każdej regionalnej TVP3 w całej Polsce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane