Jesteś tutaj:Kultura Klocki Lego wczoraj i dziś - w CK eSTeDe
poniedziałek, 06 grudnia 2021 11:22

Klocki Lego wczoraj i dziś - w CK eSTeDe

 

Po raz pierwszy w Centrum Kultury “Scena to dziwna” odbędzie się wystawa obiektów zbudowanych z klocków Lego.

Ekspozycja zawierać będzie eksponaty zbudowane z klocków wyprodukowanych w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku oraz klocków ze współczesnej kolekcji.

Udostępnione zostaną m. in.: makieta historyczna autorstwa Bartosza Borowiaka, przedstawiająca katedrę gnieźnieńską z XI wieku, makieta wydarzenia historycznego ukazująca przyjazd Ignacego Paderewskiego do Poznania 26 grudnia 1918 r., budowla Mysiej Wieży w Kruszwicy i wiele innych.

Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi w środę 8.12.2021r. o godz. 18.00.  Kolekcja dostępna będzie w Galerii eSTeDe do 7 stycznia 2022 r.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane