Jesteś tutaj:Kultura „Wyprawki” dla młodych czytelników czekają w Bibliotece
czwartek, 02 grudnia 2021 07:26

„Wyprawki” dla młodych czytelników czekają w Bibliotece

  mnopr
„Wyprawki” dla młodych czytelników czekają w Bibliotece zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zachęca do odwiedzin w książnicy przez najmłodszych czytelników i odebrania wyprawki przez tych, którzy zrobią to po raz pierwszy.

Amelka Czytalska, mała czytelniczka, wychowana na akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, nie mogła przejść obojętnie wobec niespodzianki, jaką dla dzieci w całej Polsce przygotował Instytut Książki z Krakowa. Jest to prezent, który mogą odebrać dzieci w wieku przedszkolnym, które zapiszą się lub już są czytelnikami Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.

Razem z Amelką Czytalską zachęcamy do odwiedzin miejskiej książnicy i odebrania książki „Pierwsze Czytanki” oraz Karty Małego Czytelnika.

Wyprawki są do odebrania w:
Wypożyczalni dla Dzieci, przy ul. Mieszka I 15,
Filii nr 1, ul. Krucza 3,
Filii nr 2, ul. Staszica 12a,
Filii nr 9 na os. Orła Białego 18 (budynek SP 10).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane