Jesteś tutaj:Kultura MOK zaprasza na Dzień Kundelka
sobota, 16 października 2021 10:09

MOK zaprasza na Dzień Kundelka

  mn
MOK zaprasza na Dzień Kundelka zdjęcie nadesłane

24 października, w przededniu Dnia Kundelka, MOK zaprasza miłośników czworonogów wraz z pupilami do wspólnego świętowania. Moc atrakcji czekać będzie na dziedzińcu Starego Ratusza od 11:00.

Prezentacje psów, bezpłatne konsultacje wraz ze szkoleniem pasów, warsztaty tworzenia gryzaków i innych gadżetów, konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Kundelka. Podczas wydarzenia nie zabranie również stoiska Schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz stoiska Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ci, którzy zastanawiają się nad adopcją czworonoga, znajdą tu fachową pomoc i wsparcie.

W akcję włączyli się partnerzy i sponsorzy: Sklep Zoologiczny SŁOŃ, Sklep Zoologiczny LEMUR, Sklep Zoologiczny Melman, Sklep Zoologiczny Trąbalski, LUNA - szkolenie psów, Schronisko dla bezdomnych zwierząt – Gniezno, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami – Gniezno.

1 komentarz

  • Link do komentarza Pan ... kundelka 1 sobota, 16 października 2021 11:57 napisane przez Pan ... kundelka 1

    A na tej imprezie będzie też ktoś, kto potrafi obcinać kundelkom pazurki ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane